خرید بلیط هواپیما رشت به مقصد مشهد

در حال حاضر فرودگاه رشت فقط در روزهای شنبه از رشت به مشهد پرواز ندارد و خرید بلیط هواپیما رشت مشهد رفت، در روزهای شنبه امکان ندارد. دلیل نبود این پرواز این است که معمولاً در روزهای شنبه، افراد کمی از رشت به سمت مشهد می روند و گذاشتن پرواز در این روزها، اقتصادی نیست.

بلیط هواپیما رشت مشهد توسط ایرلاین های زیادی ارائه می شود و مدت زمان پرواز آن در حدود 100 دقیقه پیش بینی شده است. مسافران مشهد بعد از نشستن در فرودگاه مشهد که کمتر از 20 دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد، می توانند با وسایل نقلیه فراوانی که وجود دارد خود را به مرکز شهر مشهد برسانند.

شما می توانید بلیط هواپیما رشت مشهد را از طریق سایت فلاوینگو در مناسب ترین بازه قیمتی به راحتی رزرو کنید. همکاران ما با شماره تلفن های 021-43635 یا 09054800413 به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند.

قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد

در مورد قیمت بلیط هواپیما رشت مشهد هم باید بگوییم که این عدد برای کلاس اکونومی در حال حاضر بین 220 الی 500 هزار تومان در تغییر است و  معمولاً در روزهای جمعه ارزان ترین بلیط هواپیما رشت مشهد قابل خریداری است. بلیط هواپیما رشت مشهد لحظه آخری هم معمولاً خیلی کم ارائه می شود و در صورت موجود بودن با قیمت بلیط سیستمی، تفاوت چندانی نمی کند.

انواع بلیط چاتری و سیستمی

یکی از تعاریفی که با دانستن آن می­توانید در خرید بلیط هواپیما حر  فه ای شوید، تعریف بلیط چارتری و سیستمی است. بلیط چارتر رشت مشهد، مانند همه بلیطهای چارتر دیگر، بلیطی است که از مدتها پیش توسط یک آژانس هواپیمایی از ایرلاین ها با قیمت پایین تری خریداری شده است و در ادامه قرار است با قیمت مناسبی به مسافران فروخته شود. به همین دلیل است که بلیط چارتر در مواقعی که متقاضیان زیادی وجود ندارد، با قیمتی پایین تر از بلیط سیستمی به مشتریان فروخته می شود.

بدی بلیط چارتر رشت به مشهد این است که اولاً قابلیت کنسل شدن و عودت مبلغ را ندارد و ثانیاً برای همه گروه های سنی با مبلغ یکسان عرضه می شود. این در حالی است که اگر بلیط سیستمی بخرید، معمولاً تا 36 ساعت قبل از پرواز می توانید حدود 90 درصد پول خود را پس بگیرید. البته این عدد برای ایرلاین های مختلف متفاوت است و هنگام خرید هر بلیط، باید شرایط استرداد بلیط توسط ایرلاین مربوطه را بخوانید.

مزیت دیگر بلیط سیستمی نسبت به بلیط چارتر این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبهاست. ولی بلیط چارتر فقط برای نوزادان زیر 2 سال رایگان است که این مزیت برای بلیطهای سیستمی هم وجود دارد. بنابراین در مجموع باید گفت که اگر زمان پرواز برای شما خیلی مهم است بهتر است از بلیط هواپیما رشت مشهد سیستمی استفاده کنید ولی اگر قیمت برای شما خیلی مهم است، دنبال بلیط چارتر رشت مشهد باشید و یا صبر کنید تا روز جمعه فرا برسد.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد در 8 کیلومتری این شهر قرار دارد و به دلیل وجود بارگاه مطهر امام رضا(ع) در این شهر دارای پروازهای متعددی به همه فرودگاه های مهم کشور است. شما می توانید برای تماس با اطلاعات پرواز این فرودگاه با شماره 051-33400020 و برای اطلاع از وضع همه پروازهای کشور با شماره 199تماس بگیرید. 

جاذبه های گردشگری مشهد

شهر مشهد در سال های اخیر همگام با تهران به سوی مدرنیزاسیون حرکت کرده است و شاهد حضور گردشگران مذهبی، درمانی و اقتصادی زیادی از کشورهای منطقه بوده است. این شهر مرکز استان خراسان رضوی است که در شمال شرقی ایران قرار دارد.

مکان های گردشگری مشهد در مقاله ای مفصل در فلاوینگو، بررسی شده اند و شما می توانید به آن مراجعه کنید. با این حال خلاصه آنها در ادامه آمده است:

بارگاه امام رضا(ع)، شاندیز، مقبره شیخ بهایی، پارک پروفسور بازیما، غار تاریخی مغان، قبر فردوسی شاعر نامی ایران، پارک 7 حوض، آرامگاهی منتسب به نادرشاه افشار، کوه سنگی، شهر بازی کارالند و ...