خرید بلیط هواپیما از تبریز به مقصد مشهد

قیمت بلیط هواپیما تبریز به مشهد چقدر است؟ از سوال متداول بیشتر مسافران است. قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهند بلیط، کلاس پروازی، ساعت و روز پرواز بستگی دارد. معمولا روزهای شلوغ و پرتردد مانند ایام نوروز بلیط گران تر و در روزهای اول هفته و پرواز در ساعت های صبح ارزان ترست.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را برای مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

در حال حاضر خرید بلیط آنلاین گزینه ی بهتری برای صرفه جویی در زمان است و همچنین به راحتی و بدون دردسر می توان در کمترین زمان، مناسب ترین بلیط را رزرو و تهیه کرد.

چگونه بلیط هواپیما ارزان تبریز به مشهد بخریم؟
بلیط های چارتری معمولا از بلیط های سیستمی ارزان ترند. چارتری ها مناسب برای افراد همیشه در سفر و بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی است. 
بلیط های سیستمی را می توان از ماه ها قبل رزرو و خریداری کرد اما بلیط های چارتری و لحظه آخری را یک روز قبل یا همان روز سفر تهیه کرد.
بلیط های سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست اما بلیط های چارتری برای تمام سنین یک قیمت است. 
بلیط های سیتمی در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود اما بلیط های لحظه آخری و چارتری براساس قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود.

مسافت پرواز هواپیما تبریز به مشهد چقدر است؟

پرواز تبریز به مشهد هر روز هفته و یکبار در روز توسط ایرلاین های آتا، معراج، ایرتور و وارش در آسمان ایران به حرکت در می آید.

مسافت پرواز تبریز به مقصد مشهد حدود 1196 کیلومتر طول می کشد که این مسافت حدود 1:43 دقیقه در شرایط آب و هوایی مناسب طول می کشد. گاهی اوقات ممکن است باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

فردگاه مشهد در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد در سال 1330 احداث شد و از سال 1357 به عنوان فرودگاه مسافربری شروع به کار کرد. این فرودگاه در داخل شهر و بلوار فرودگاه واقع شده است.

وارش، سپهران، ساها، معراج، آتا، آسمان، ایرتور، ایران ایر، پویا، تابان، زاگرس، قشم، کاسپین، کیش و ماهان از ایرلاین های داخلی و کویت، کام ایر، قطر، فلای دبی، سان اکسپرس، ترکیه، عمان، عراقی، جزیره و العربیه از ایرلاین های خارجی فعال در این فرودگاه هستند.

هرات، نجف، مزارشریف، مسقط، لاهور، کویت، کابل، قندهار، شارجه، دوحه، دبی، بصره، بیروت، بغداد، استانبول و آدانا از پروازهای خارجی و آبادان، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، تبریز، چابهار، رشت، زابل، زاهدان، زنجان، ساری، شیراز، عسلویه، قشم، کاشان، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، ماهشهر، نوشهر، همدان و یزد از پروازهای داخلی که در این فرودگاه انجام می شوند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه مشهد می توان با شماره 199 و یا روابط عمومی 05133400001 ارتباط برقرار کرد.

مشهد پایتخت مذهبی ایران که در تمام ماه های سال مملو از مسافران است. از آنجایی که هدف از سفر برای مسافران، زیارت امام هشتم شیعیان است؛ اما مشهد یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران که سفر به آن از خاطرانگیزترین هاست. 
کوه سنگی، سرزمین موج های آبی، مقبره تاریخی فردوسی، دریاچه چشمه سبز، آرامگاه نادرشاه افشار، هفت حوض، وکیل آباد، باغ گیاه شناسی ملی ایران، بند 500 ساله گلستان و غار تاریخی مغان در مشهد از دیدنی های این شهر برای مسافران است.