خرید بلیط هواپیما زاهدان به گرگان

بهترین گزینه برای خرید پرواز زاهدان به مقصدگرگان، استفاده از بلیط های لحظه آخری و چارتری است. در صورتی که برای سفر عجله ای نداشته باشید، گزینه ی مناسب و ارزان است.

بلیط های چارتری از پیشنهادهای خوب برای روزهای خلوت است که تعداد مسافرین کاهش می یابد و چندساعت قبل از سفر بلیط ها با قیمت مناسب تری به فروش می رسند و ممکن است قیمت بلیط ها در مسیر زاهدان به گرگان به نصف قیمت هم برسد.
بلیط های لحظه آخری هم در زمانی فروخته می شوند که تعداد زیادی صندلی در طول پرواز خالی مانده و برای پرکردن صندلی های هواپیما آن را با قیمتی کمتر از قیمت معمولی می فروشند.
چگونه بلیط ارزان پرواز زاهدان به مقصد گرگان بخریم؟ در مجموع قیمت بلیط هواپیما زاهدان به مقصد گرگان به عوامل مختلفی چون کلاس پروازی، مسیر پرواز و شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بستگی دارد، اما با توجه به نکات ذکر شده می توانید بلیط هواپیما زاهدان به گرگان را با قیمتی مناسب تر و ارزان تر از فلاوینگو تهیه کنید. در حال حاضر فلاوینگو از سایت های معتبر فروش در پروازهای داخلی و خارجی گزینه مناسبی است، برای داشتن بهترین انتخاب در کمترین زمان.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز زاهدان به گرگان چقدر طول می کشد؟

پرواز زاهدان به گرگان از جنوب شرق تا شمال ایران مسافتی حدود ۱۲۸۶ کیلومتر طی می کند که این مسافت حدود ۱:۵۵ دقیقه تا ۲ ساعت در شرایط خوب آب و هوایی اتفاق می افتد. در صورت مساعد نبودن آب و هوا پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

برنامه پروازی هواپیما زاهدان به مقصد گرگان در روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و تنها یک بار در روز به حرکت در می آید.

ایران ایر، آسمان و قشم ایر از بهترین ایرلاین هایی هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

فرودگاه گرگان در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی گرگان با ۳۲۷ هکتار و دو ترمینال داخلی و خارجی در سال میزبان بیش از صدهزار مسافر داخلی و خارجی است. 
ایران ایر، آسمان، قشم ایر، کیش ایر، زاگرس و پویا ایر از ایرلاین های فعال در این فرودگاه هستند که در مسیرهای تهران، مشهد، زاهدان، کیش و بندرعباس به صورت روزانه و در هر هفته به صورت مستمر در مسیر عتبات عالیات به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بین المللی گرگان با شماره ۱۹۹ و یا شماره ۰۷۱۳۱۲۲۰۱۹۹ می توان تماس برقرار کرد.

گرگان از زیباترین شهرهای چهار فصل ایران با طبیعتی بی بدیل که در شهرهای شمالی ایران می درخشد. جنگل ناهارخوران، جنگل النگدره، طبیعت سردانسر، جنگل توسکستان، دریاچه توشن، آبشار شصت کلاته، آبشار نومل، آبشارهای دره تل انبار، کوه تاورنراب، کوه تل انبار، گرگان رود، منطقه شکار ممنوع چلچلی، جنگل شصت کلا، آبشار رنگو، آبشار زیارت و دیگر دیدنی های گرگان از زیباترین ها هستند که در سفر به این شهر باید دید.