خرید بلیط هواپیما اهواز به مقصد تبریز

چگونه بلیط هواپیما ارزان اهواز تبریز بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه، برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

بلیط سیستمی بهتر است یا چارتر و لحظه آخری؟
عموما هدف مسافر خرید بلیط پرواز برای مقصد موردنظر است. اما گاهی خرید بلیط ارزان الویت بیشتری دارد. 
بلیط سیستمی از ماه ها قبل پیش فروش می شود. اما بلیط چارتری در زمان های خاصی که مسافر کم باشد به فروش می رسد.
بلیط سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست. اما بلیط چارتری برای تمام سنین یک قیمت است.
بلیط سیستمی در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ بازگشت داده می شود. اما بلیط چارتری طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود. 
بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی است. اما بلیط چارتری برای افراد همیشه در سفر گزینه ی بهتری است.

مسافت پرواز اهواز به تبریز چقدر است؟

پرواز اهواز به تبریز مسافتی حدود ۷۸۳ کیلومتر طی می کند که حدودا زمانی بین ۱:۱۰ دقیقه تا ۱:۴۵ دقیقه طول می کشد، اما گاهی ممکن است براساس مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز اهواز به تبریز معمولا در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه، با یک پرواز در طول روز به حرکت درمی آید.

کارون و ایران ایر از بهترین ایرلاین های هواپیمایی کشور هستند که در مسیر پرواز اهواز به تبریز به مسافران خدمات رسانی می کنند.

اطلاعات فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز

فرودگاه بین المللی شهید مدنی در شمال غرب تبریز، میزبان پروازهای داخلی و خارجی زیادی است. از فرودگاه تبریز به مقاصد تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، اهواز، کیش، بندرعباس، عسلویه، کرمان، رشت و قشم پروازهای مستقیم دارد و پروازهای خارجی می توان به مقاصد هامبورگ، مدینه، استانبول و بغداد اشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه تبریز می توان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه تبریز ۰۴۱۳۵۲۳۴۷۰۱ ارتباط برقرار کرد.

تبریز در شمال غرب ایران و از شهرهای مرزی مهم محسوب می شود که میزبان مسافران زیادی نه تنها از گوشه و کنار ایران، بلکه از کشوران همسایه هم هست. همچنین این شهر بزرگ ترین قطب اقتصادی منطقه آذربایجان و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی در این منطقه است. 

تاریخ تبریز با فراز و نشیب زیادی همراه و محفلی برای پادشاهان مختلف ایران بوده است و به همین دلیل آثار تاریخی زیادی در این شهر وجود دارد که برای هر مسافری افسونگر است.
بازار تبریز، موزه قاجار، باغ ائلی گلی، خانه مشروطه، مسجد کبود، تله کابین کوه عون ابن علی، موزه شهرداری، پیاده راه تربیت و روستای صخره ای کندوان از زیباترین دیدنی های تبریز هستند که در سفر به تبریز باید دید.