خرید بلیط هواپیما کرمان به مقصد تبریز

از دو طریق برای خرید بلیط هواپیما می توان اقدام کرد: ایرلاین ها و آژانس های هواپیمایی.
آژانس های هواپیمایی از ماه قبل بلیط ها را به صورت عمده از ایرلاین های میخرند و براساس شرایط و روز پرواز قیمت گذاری می کنند. همچنین در صورت خالی ماندن صندلی های هواپیما به صورت چارتری یا لحظه آخری می فروشند.

چگونه بلیط ارزان پرواز کرمان به تبریز بخریم؟
بلیط پرواز را به دو روش می توان تهیه کرد: خرید بلیط سیستمی یا خرید بلیط ارزان لحظه آخری و چارتری.
بلیط سیستمی برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست. از ماه قبل می توان خرید و برنامه سفر را تنظیم کرد. در صورت کنسلی هم تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر استرداد می شود.
بلیط چارتری یا لحظه آخری برای تمام سنین یک قیمت است. تنها در روز پرواز یا در شرایط خاص می توان خریداری کرد و در صورت کنسلی براساس شرایط کنسلی هزینه بلیط به مسافر بازگشت داده می شود. 

چگونه بلیط هواپیما رزرو کنم؟
فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه، برای خرید ارزان ترین بلیط پرواز کرمان به تبریز است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز کرمان به تبریز چقدر است؟

پرواز کرمان به تبریز حدود ۱:۵۳ دقیقه تا ۳:۵۰ دقیقه باتوجه به شرایط مساعد هوا طول می کشد که ممکن است باتوجه به خوب نبودن شرایط آب و هوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

مسافت پرواز کرمان تبریز حدود ۱۳۱۵ کیلومتر است و پرواز در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه، یکبار در روز به حرکت درمی آید. ماهان از بهترین ایرلاین های کشور است که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کند.

اطلاعات فرودگاه شهید مدنی تبریز

فرودگاه شهید مدنی در شمال غرب تبریز با مساحت ۵۲۹ هکتار که در طول روز میزبان ۴۴ پرواز داخلی و ۶ پرواز خارجی است. پروازهای داخلی به شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، رشت، قشم، کرمان، عسلویه، بندرعباس، کیش و اهواز و پروازهای خارجی به شهرهای بغداد، مدینه، استانبول و هامبورگ انجام می شود.

هما، ایران ایرتور، آتا، آسمان، کیش، ترکیش، ماهان، قشم ایر، کاسپین، زاگرس، معراج و شرکت خدمات هندلینگ آرمان از شرکت های هواپیمایی فعال در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز هستند.

فرودگاه تبریز در شمال غرب کشور و از مهم ترین و شلوغ ترین فرودگاه های ایران است که روزانه ۵۰ پرواز به مقصدهای داخلی و خارجی به حرکت درمی آیند. تبریز سومین شهر بزرگ ایران و از مهم ترین شهرهای اقتصادی است. علاوه بر اهمیت تجاری و بازرگانی یکی از زیباترین و قدیمی ترین شهرها و محفل شاعران پرآوازه ای است. بازار بزرگ تبریز، مسجد کبود یا مسجد جهانشاه، ارگ علیشاه، مسجد جامع کبیری تبریز، موزه آذربایجان، مقبره الشعرا، پارک ائل گلی، روستای کندوان، کلیسای استفانوس و پارک کوهستانی عون بن علی از مکان های دیدنی تبریز برای گردشگران است.