خرید بلیط هواپیما شیراز به تبریز

خرید بلیط هواپیما شیراز تبریز برای روزهای یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه قابل انجام است و این پرواز در بقیه روزها در برنامه پروازی فرودگاه شیراز پیش بینی نشده است. قیمت بلیط هواپیما شیراز تبریز رفت و برگشت در پایین ترین کیفیت خدمات یعنی کلاس اکونومی، در بازه 350 الی 500 هزار تومان در نوسان است. بلیط چارتر شیراز تبریز به دلیل مشتریان زیاد این مسیر، خیلی کم ارائه می شود ولی نگران نباشید؛ شما می توانید به کمک سیستم آپدیت قیمت ها در فلاوینگو، ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز تبریز را پیدا کنید.

 پرواز شیراز تبریز حدود 2 ساعت به طول می انجامد و شما بعد از پیاده شدن از هواپیما در فرودگاه تبریز و طی تشریفات خروج از فرودگاه، فقط 20 دقیقه لازم دارید تا به مرکز شهر تبریز برسید. 

برای خرید آنلاین بلیط شیراز تبریز می توانید به بالای همین صفحه مراجعه کنید. فلاوینگو در کمتر از چند دقیقه بلیط مورد نظر شما را به کمک بانک اطلاعاتی گسترده خود صادر می کند و پیامک ثبت بلیط را برای شما ارسال خواهد کرد. ضمناً همکاران ما در دفتر مرکزی فلاوینگو در خیابان سهروردی شمالی تهران، آماده ارائه خدمات پشتیبانی به شما هستند. کافیست شماره تلفنهای 021-46635 یا 09054800413 را بگیرید.

بلیط لحظه آخری شیراز تبریز را در فلاوینگو رزرو کنید

اگر شما هم روحیه سفر خوبی دارید و می توانید فوراً بار سفر خود را ببندید، کافیست تا صفحه مربوط به بلیط شیراز تبریز را به طور مرتب در فلاوینگو بررسی کنید و آن را آپدیت کنید. پروازهایی که هنوز در نزدیکی حرکت هواپیما دارای صندلی خالی هستند، کاندیدای کاهش قیمت در نزدیکی پرواز هستند و احتمال دارد تبدیل به بلیط لحظه آخری شیراز تبریز شوند.

تفاوت بلیط چارتر شیراز تبریز با بلیط سیستمی

بلیط چارتر بلیطی است که به طور عمده از ایرلاین ها با قیمت پایینی توسط آژانس های هواپیمایی خریداری شده است و با قیمت پایین تری به مسافران ارائه می شود. در مقابل، بلیط سیستمی، بلیطی است که از طرف ایرلاین ها ارائه می شود و قیمت آن مطابق با مصوبات سازمان هواپیمایی ایران و خود ایرلاین ها تغییر می کند.

خوبی بلیط چارتز شیراز تبریز، کمتر بودن قیمت آن است و مزیت بلیط سیستمی هم در عودت مبلغ شما در صورت کنسل کردن بلیط است. البته مزیت دیگر بلیط سیستمی نسبت به بلیط چارتر این است که برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها است. در مجموع می توان گفت که اگر دغدغه قیمت دارید، بهتر است که دنبال بلیط چارتر باشید که البته این روزها خیلی کم گیر می آید و اگر دغدغه زمان پرواز را دارید، بهتر است که بلیط سیستمی تهیه کنید تا نگران پیدا نشدن پرواز در نزدیکی موعد سفر خود نباشید.

فرودگاه تبریز

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز یکی از فرودگاه های مدرن کشور است که دارای همه امکانات لازم یک فرودگاه اعم رستوران، ترمینال داخلی و خارجی، پارکینگ طبقاتی، اتاق مادر و کودک، فوریت های پزشکی و ... است. این فرودگاه با مرکز شهر کمتر از 20 دقیقه فاصله دارد و وسایل نقلیه مانند اتوبوس و تاکسی برای رساندن مسافران از آن به مرکز شهر، پیش بینی شده است. شما می توانید با مسئولان این فرودگاه با شماره 041-35260405 در ارتباط باشید و برای اطلاع از وضع پروازهای شیراز تبریز با شماره 199 تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری تبریز

شهر تبریز از دیرباز به لحاظ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اهمیت بالایی در ایران داشته است. در حال حاضر این شهر تبدیل به مهمترین شهر شمال غربی ایران، در تحولات اقتصادی و فرهنگی شده است. فرش تبریز که خاستگاه فرش ایرانی است، نماینده هنر و فرهنگ ایرانیان در جهان است و بزرگانی همچون ستارخان و باقرخان از این شهر برخاسته اند.

در مجله فلاوینگو می توانید در مورد مکان های گردشگری تبریز مطالب جالبی را پیدا کنید. گزیده آن ها عبارت است از:

بازار بزرگ، پارک کوهستانی عینالی، تالاب قوری گل، خانه مشروطه، باغلارباغی، رستوران دریایی بالیق، مقبره الشعرا، پارک ایل گلی، روستای کنگان، کویر قوم تپه، موزه استاد شهریار، مسجد کبود، ارگ تبریز، موزه آذربایجان، کلیسای استفانوس، موزه سنگی تبریز و ...