بلیط هواپیما از کیش به مقصد اهواز

اهواز از بزرگترین شهرهای صنعتی که میزبان مهندسین نفت و کارمندان زیادی از سراسر ایران است. بیشتر سفرها به این شهر تجاری و کاری است و پرواز بیشترین محبوبیت را در بین حمل و نقل های بین شهری دارد. پاییز و زمستان بهترین زمان سفر برای گرداشگران است، چرا که تابستان با آب و هوای ۵۰ درجه برای هرکسی تحملش راحت نیست. اهواز تاریخ و تمدنش را مدیون رودخانه ی پرآب کارون است و از گذشته های خیلی دور محل زندگی اقوام گوناگونی از ایرانی ها بوده. گرچه سفرهای کاری بیشترین الویت را دارد، اما دیدنی های اهواز در جنوب ایران برای هر مسافری دلنشین و زیباست. 
موزه خراطی اهواز با سازه های چوبی، خانه ماپار از زیباترین خانه های قاجار، آرامگاه علی بن مهریاز اهوازی از معروف ترین دانشمندان شیمی در قرن سوم هجری، پل طبیعت کیانپارس مکانی برای نشستن و خیره شدن به زیبایی های کارون، کاروانسرای معین التجار خانه تاجر بزرگ شهر، کلیسای سورپ با نمایی سفید رنگ و معماری منحصربه فرد، دانشگاه سه گوش اهواز از قدیمی ترین دانشگاه های جهان، بازارهای سنتی و محله های قدیمی از دیگر جاذبه های دیدنی اهواز هستند که در سفر به اهواز باید دید.

فلاوینگو از برترین سایت های فروش آنلاین و حضوری بلیط های هواپیمایی داخلی و خارجی این امکان را برای مسافرانش فراهم کرده تا در کمترین زمان، بهترین بلیط را تهیه کنند. 

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها

پرواز کیش به مقصد اهواز مسافتی در حدود ۷۴۱ کیلومتر طی می کند و این مسافت زمانی در حدود ۱ تا ۱:۳۰ دقیقه طول می کشد، اما ممکن است گاهی اوقات باتوجه به شرایط بد آب و هوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

پرواز کیش اهواز معمولا در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه در ساعات مختلف روز به حرکت در می آیند.

کیش ایر و وارش از بهترین ایرلاین های ایران هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

قیمت بلیط هواپیما کیش اهواز

قیمت بلیط ها معمولا به عواملی همچون کلاس پروازی، مسیر پروازی، ایرلان های ارائه دهنده و روز پرواز بستگی دارد. بلیط چارتری و لحظه آخری قیمت بهتری نسبت به بلیط سیستمی دارند.

بلیط سیستمی یا بلیط لحظه آخری و چارتری؟ انتخاب خرید بلیط بستگی به ساعت رسیدن مسافر به مقصد دارد. معمولا برای سفرهای خانوادگی و سفرهای کاری، بلیط سیستمی معقول تر است و در صورت کنسلی ۷۰٪ مبلغ بازگشت داده می شود.
 بلیط های لحظه آخری و چارتری برای افراد همیشه آماده سفر مناسب است که زمان خیلی برایشان اهمیت ندارد، اما بلیط های چارتری و لحظه اخری امکان کنسلی ندارند و مبلغی بازگشت داده نمی شود.

در مجموع بلیط هواپیما کیش اهواز به عوامل مختلفی همچون مسیر و کلاس پروازی و ایرلاین های ارائه دهنده بلیط بستگی دارد. اما با استفاده از نکات گفته شده می توان در کمترین زمان، ارزان ترین بلیط را از فلاوینگو تهیه کرد.