خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز

بلیط هواپیما مشهد اهواز به طور معمول از دو طریق آژانس های مسافرتی مانند سایت فلاوینگو و یا مستقیماً از طریق ایرلاین ها قابل خریداری است. فروش بلیط، کار اصلی ایرلاین ها نیست و خیلی از ایرلاین ها ترجیح می دهند که دردسرهای فروش بلیط را طی قراردادی با آژانس ها به آنها بسپارند و خود مشغول امور فنی سفر مانند تعمیر و نگهداری هواپیما، انجام سفر هوایی و ... باشند.

مزیت خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز از طریق آژانس ها این است که شما می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش فلاوینگو به خوبی بهره ببرید و از اطلاعات آنها در مورد هتل های مناسب و ارزان و همچنین بلیطهای ارزان ایرلاین ها و آژانس های دیگر، آگاه شوید. 

همچنین شما می توانید خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد اهواز را از طریق سایت فلاوینگو انجام دهید و یا با شماره تلفن های 43635-021 یا 09054800413 تماس حاصل کنید. برای مشورت بیشتر با کارشناسان ما به خصوص در مورد سفرهای خارجی، می توانید به صورت حضوری هم در دفتر مرکزی شرکت خدمات مسافرتی عالی گشت آریا به نشانی تهران خیابان سهروری شمالی پلاک 683 حضور پیدا کنید.

پیشنهاد می کنیم که در ادامه مقاله با ما باشید تا با اطلاعات دقیق در مورد خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز تصمیم بگیرید.

آیا همیشه بلیط چاتری مشهد اهواز ارزان تر است؟

باید بگوییم لزوماً پاسخ این سؤال مثبت نیست. چارتر کردن به زبان ساده به معنای دربست گرفتن صندلی های یک هواپیماست. آژانس ها معمولاً تمام یا بخشی از صندلی های یک پرواز را طی قراردادی با ایرلاین، با قیمت پایین تری چارتر می کنند و سپس بنا به تقاضای بازار با قیمت دیگری آن را به مسافران می فروشند.

 بنابراین ممکن است قیمت بلیط چارتری مشهد اهواز در نزدیکی پرواز به دلیل خالی ماند صندلی ها به مقدار قابل توجهی پایین بیاید و یا به دلیل تقاضای زیاد مسافران، عکس این اتفاق رخ دهد و قیمت بلیط چارتری مشهد اهواز از بلیط ایرلاین ها یا همان بلیط سیستمی، بیشتر باشد. ولی اتفاقی که در بیشتر اوقات می افتد اران تر بودن بلیط چارتر است.

در مورد رزرو بلیط لحظه آخری مشهد اهواز هم باید بگوییم که این نوع بلیط همانطور که از نامش پیداست در ساعات پایانی منتهی به پرواز رزرو می شود. ولی برای اینکه این نوع بلیط قسمت شما شود هم باید روحیه سفر بالایی داشته باشید و هم باید گوش به زنگ باشید و در سیستم اطلاعرسانی بلیطهای هواپیمای فلاوینگو عضو شوید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز

ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز را از ما بخواهید. کارشناسان فروش فلاوینگو با اطلاع از وضعیت فروش بیشتر آژانس ها و هواپیماها، بهترین قیمت را در در سایت درج می کنند. در حال حاضر شما می توانید بلیط چارتر هواپیما مشهد اهواز را در حدود 200 الی 400 هزار تومان تهیه کنید. البته باید قیمت ها را به صورت به روز استعلام کنید.

زمان پرواز هواپیمای مشهد اهواز

برنامه پروازهای اهواز از مشهد بسیار متنوع است و به دلیل موقعیت خاص استان خوزستان از نظر تأمین انرژی کشور، در تمام روزهای هفته و تقریباً در تمام ساعات، بلیط هواپیما مشهد اهواز وجود دارد. بنابراین با خیال راحت می توانید رزرو بلیط چارتری اهواز مشهد را انجام دهید. به خاطر داشته باشید که در صورت وجود مشکلات آب و هوایی یا مسئله ریزگردها و لغو پروازهای فرودگاه اهواز، می توانید از فرودگاه آبادان که فرودگاه دیگر استان خوزستان است، استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری اهواز

اهواز مرکز استان خوزستان در منتهی الیه جنوب غربی ایران قرار دارد و یک شهر استراتژیک از لحاظ نفت و صنایع وابسته به آن محسوب می شود. وجود شرکت ملی مناظق نفت خیز جنوب ایران، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت فولاد خوزستان در این شهر، گویای اهمیت این شهر است. شما می توانید در مورد مناطق دیدنی اهواز مقاله مفصلی را در مجله فلاوینگو بخوانید.

مهمترین جاذبه های گردشگری اهواز و مکان هایی که در سفر به اهواز نباید از دست داد، عبارت است از:

رودخانه کارون، اروند رود، آرامگاه علی بن مهزیار، آبشار پل هفتم، بازار فلافل اهواز، کاروانسرای معین التجار، عمارت ماپار، تالاب بامدژ، مناطق عملیاتی دفاع مقدس مانند فکه، شرهانی، فتح المبین، سدکرخه و ....