بلیط هواپیما از شیراز به مقصد اهواز

اهواز از کلان شهرهای ایران که قدمتش به دوران عیلامیان می رسد و امروزه جزو برترین شهرهای صنعتی و نفت خیز کشورمان به شمار می آید. گرچه در دوران ۸ سال جنگ شاهد اتفاقات تلخ و ناگواری بوده اما با مردمانی غیور، آثار خرابی جنگ را آباد کرده و به یکی از برترین شهرهای صنعتی تبدیل شده. اهواز از شهرهای جنوبی ایران با آب و هوای گرم است که تنها در فصل پاییز و زمستان میزبان گردشگران است. این شهر به دلیل واقع شدن در مسیر رودخانه کارون از جاذبه های طبیعی زیبا و تمدنی کهن برخوردار است که مرکز استان خوزستان را به یکی از بهترین مقاصد گردشگری در پاییز و زمستان تبدیل کرده است.
رود کارون پرآب ترین رودخانه ایران، بازار عبدالحمید قدیمی ترین بازار اهواز، بازارکاوه یادگاری از دوران پهلوی، موزه هنرهای معاصر پاتوقی برای هنرمندان، بنای معین التجار منزل حاج محمد تقی معین التجار از بازگانان برجسته ی بوشهری، پل معلق یا پل سفید نمادی برای شهر اهواز با شب های دلنشین، کلیسای سورت مسروپ ساخته شده توسط داویدیان از کارمندان شرکت نفت، آرامگاه علی ابن مهریاز از دانشمندان و فقهای شیعه و از یاران امام رضا (ع)، آبشار پل هفتم طولانی ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه با نورپردازی های دلربا، پل طبیعت کیانپارس وصل کننده دو پارک مهم اهواز، لشکرآباد بازار فلافل اهواز، کاروانسرای معین التجار از بناهای ثبت شده در میراث فرهنگی، خانه ماپار اهواز از بناهای منحصر به فرد و زیبا در خیابان نادری و دانشگاه سه گوش اهواز از متفاوت ترین بناهای دوره ساسانی ساخته شده توسط طراحان آلمانی از جاذبه های گردشگری اهواز هستند که در سفر به اهواز باید دید.

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها

مسافتی که پرواز شیراز به اهواز طی می کند حدود ۴۲۱ کیلومتر است. این مسافت با پرواز شیراز اهواز حدودا 36 دقیقه تا 1:05 دقیقه طول می کشد، گاهی ممکن است به دلیل تغییرات آب و هوایی با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

پرواز شیراز به مقصد اهواز معمولا از ساعت 8:45 دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت 22 به حرکت در می آید.

در حاضر پرواز، بهترین مسیر بین این دو شهر است. آسمان، ماهان، ایران ایر و کارون از بهترین ایرلاین هواپیمایی کشور هستند که در این مسیر به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز اهواز

بهترین گزینه خرید بلیط هواپیما شیراز به اهواز، خرید به صورت آنلاین یا حضوری از آژانس های معتبر است. تصور اشتباهی است که خرید از ایرلاین ها بهتر است، چراکه معمولا ایرلاین ها بلیط ها را از مدتی قبل به صورت سیستمی پیش فروش می کنند تا از خالی ماندن صندلی ها نگرانی نداشته باشند و همین موضوع باعث می شود، قیمت بلیط ها را گرانتر از آژانس ها به فروش برسانند.

روش خرید آنلاین از سایت فلاوینگو بهترین گزینه و مناسب ترین روش برای تهیه بلیط های هواپیمایی داخلی و خارجی است. با کمی جستجو می توان زمان دلخواه و بلیط هواپیما شیراز به مقصد اهواز را با قیمت مناسب تری تهیه کرد.

فلاوینگو با مشاوره کارشناس های فروش به صورت رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته این امکان را برای مسافرین فراهم کرده تا در کمترین زمان، مناسب ترین بلیط را تهیه کنند.

بلیط لحظه آخری و چارتری یا سیستمی؟ اگر قصد سفر با خانواد و به موقع رسیدن به مقصد برایتان اهمیت دارد، بهتر است بلیط سیستمی خریداری کنید. اما اگر از مسافرینی هستید که کوله بارتان همیشه بسته است و عزم سفر دارید، بلیط لحظه آخری یا چارتری مناسب تر و می توانید با قیمت کمتری خریداری کنید و برای کنسل کردن بلیط های سیستمی تا 70٪ پول بلیط به مسافر استرداد داده می شود، اما برای کنسل کردن بلیط های لحظه آخری و چارتری هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد.

بلیط های چارتری و لحظه آخری زمانی به فروش می رسند که تعداد مسافرین کاهش پیدا کند و برای خالی نماندن صندلی ها بلیط ها یا قیمت کمتری یا گاهی تا 50٪ کاهش قیمت دارند.

در مجموع قیمت بلیط هواپیما شیراز به مقصد اهواز به عواملی گوناگونی همچون شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، مسیر و روزهای پرواز و کلاس پروازی بستگی دارد، با استفاده از نکات گفته شده می توانید بلیط را در کوتاه ترین زمان و با قیمتی مناسب از سایت فلاوینگو تهیه کنید.