همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

خرید بلیت هواپیما تهران اصفهان

شهرهایی مثل اصفهان که در لیست مهم‌ترین شهرهای کشور قرار دارند همواره مقصد سفر بسیاری از گردشگران هستند. تفاوتی هم ندارد که این گردشگران خارجی باشند یا داخلی؛ معمولاً نرخ مسافرت به این کلان شهرها بسیار زیاد است. اصفهان که یکی از مهم‌ترین شهرهای گردشگری کشور و همین‌طور یکی از بزرگ‌ترین شهرهای صنعتی کشور است از این قاعده مستثنا نیست.

بلیت هواپیما تهران اصفهان

بلیت هواپیمای از شهر تهران به اصفهان جزء پرفروش ترین بلیت های هواپیما است. تردد در این مسیر پروازی بسیار زیاد است و این مسئله چندین علت دارد.

هر دو شهر مبدأ و مقصد از بزرگ‌ترین و پراهمیت و همین‌طور پرجمعیت ترین شهرهای کشور هستند، بنابراین جای تعجب نیست اگر بدانید که رفت و آمد بین این دو شهر نیز بسیار زیاد است.

هر دو شهر، فعال و صنعتی هستند و ساختار اداری نیز در آن ها بسیار فعال است. با این وجود احتمالاً حجم زیادی از سفرها بین این دو شهر را سفرهای کاری تشکیل می دهد. انتخاب بیشتر مسافرین این مسیر بلیت هواپیما تهران اصفهان است، چرا که می توانند با استفاده از هواپیما به راحتی و در کمترین زمان خود را به این شهر برسانند.

همچنین نباید فراموش کنیم که اصفهان از آن شهرهایی است که به قدری جاذبه گردشگری طبیعی، فرهنگی و تاریخی را در خود جای داده که با یک سفر طولانی هم قادر به بازدید از جاذبه های گردشگری آن نخواهید بود. علاوه بر این هرکدام از جاذبه های گردشگری اصفهان به تنهایی دلیل خوبی برای خرید بلیت هواپیما تهران اصفهان و دیگر بلیت های منتهی به این شهر هستند.

در حال حاضر امکان خرید اینترنتی بلیت هواپیما تهران اصفهان فراهم شده است. تنها با چند کلیک می توانید مبدأ و مقصد سفر خود را انتخاب کرده و پس از وارد کردن مشخصات هزینه بلیت را به صورت آنلاین پرداخت کنید. حالا می توانید برای سفر آماده شوید!

پرواز تهران اصفهان

فاصلۀ بین شهرهای تهران و اصفهان چیزی در حدود 338 کیلومتر است. خوشبختانه اصفهان به دلیل قرارگیری در مرکز شهر فاصله نزدیکی تا بیشتر شهرهای کشور داشته و سفر با هواپیما به این شهر در چشم به هم زدنی انجام می شود.

این فاصله 338 کیلومتری با استفاده از هواپیما در حدود 30 دقیقه طی می شود. تعداد پروازهایی که در طول روز از تهران به سمت اصفهان انجام می شود متغیر است. در برخی روزها تنها 3 هواپیما راهی این شهر می شود، اما در برخی روزها ممکن است تا 10 هواپیما از تهران به اصفهان سفر کنند. پرواز تهران اصفهان عموماً از ساعت 5 صبح تا 11 شب ادامه دارد. معمولاً پروازهای اول صبح این مسیر با استقبال کمتری رو به رو می شوند و قیمت کمتری دارند.

قیمت بلیت هواپیما تهران اصفهان

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیت هواپیما و کاهش و افزایش آن تأثیر دارند و قطعاً یکی از مهم‌ترین این موارد مسیر سفر است. برای مثال قیمت بلیت هواپیما تهران اصفهان از قیمت بلیت هواپیمای تهران تا شهرهای جنوبی کمتر است.

موارد دیگری همچون کلاس پرواز، زمان سفر، زمان خرید بلیت و حتی ایرلاین ارائه دهنده بلیت هواپیما نیز در قیمت بلیت هواپیما تأثیر می گذارند.

بلیت چارتری هم یکی از راه های خرید بلیت هواپیما تهران اصفهان با قیمتی کمتر از قیمت معمول است. معمولاً در زمان هایی که میزان سفر مسافران یک مسیر پروازی کاهش پیدا می کند بلیت های هواپیما با قیمتی کمتر از حد معمول عرضه می شوند. گاهی این کاهش قیمت حتی تا نیمی از قیمت بلیت ادامه پیدا می کند.

بلیت پروازهای غیرمستقیم راه دیگری برای خرید بلیت ارزان هواپیماست. البته بلیت پروازهای غیر مستقیم در سفرهای داخلی معمولاً کم اتفاق می افتد.

علت تفاوت قیمت بلیت هواپیما تهران اصفهان در ایرلاین های مختلف نیز بستگی به خدمات حین پرواز دارد.

جزئیات بیشتر