خرید بلیط هواپیما قشم به مقصد تهران

در حال حاضر بلیط پرواز قشم به تهران را می توان به آسانی از فلاوینگو تهیه کرد. ایرلاین های زیادی در مسیر قشم تهران به مسافرین خدمات رسانی می کنند که می توان باتوجه به زمان و قیمت، بلیط مورد نظر خود را رزرو و خریداری کرد. همچنین می توانید با خیالی آسوده ارزان ترین بلیط پروازهای داخلی و خارجی را از مجموعه متنوع پرواز چارتر فلاوینگو خریداری کنید. 

چگونه بلیط پرواز قشم تهران را آنلاین خریداری کنیم؟ انواع قیمت بلیط را می توان در سایت فلاوینگو مشاهد کنید. در این صفحه می توانید در کمترین زمان و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ پرواز و زمان سفر خود، قیمت بلیط قشم به تهران را انتخاب و رزرو کنید. فلاوینگو در هر شرایطی بهترین را برای مسافر در نظر می گیرد.

برای خرید بلیطی ارزان کافی ست، صفحه را براساس ارزانترین نرخ بلیط قشم به تهران انتخاب کنید تا گزینه های انتخابی را نمایش دهد. البته باید توجه داشت قیمت ها ثابت نیستند و ممکن است در روزهای گوناگون تفاوت زیادی داشته باشد، اما فلاوینگو تلاش می کند همیشه مناسب ترین را برای مسافر در نظر بگیرد.

برای خرید بلیط ارزان قشم به تهران چارتر گزینه ی مناسب تری است. در بعضی روزها باتوجه به خالی ماندن صندلی های هواپیما بلیط ها را با کاهش قیمت برای ضرر کمتر می فروشند. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی به مسافر بازگشت داده می شود.

مسافت پرواز قشم به تهران چقدر است؟

در حال حاضر وارش، قشم ایر، زاگرس، تابان و معراج از بهترین ایرلاین های ایران هستند که در مسیر پرواز قشم به تهران به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

پرواز قشم به تهران از پرطرفدارترین مسیرها به دلیل طولانی بودن مسافت است. مسافت پرواز قشم به تهران حدود ۱۰۷۲۲ کیلومتر را طی می کند و این مسافت حدود ۱:۵۵ دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن است باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز قشم به تهران با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

برنامه پروازی قشم به مقصد تهران در هفت روز هفته از ساعت ۷:۰۰ شروع می شوند و آخرین پرواز ساعت ۲۱:۵۰ دقیقه به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی فرودگاه مهرآباد تهران

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بین المللی تهران با شماره ۱۹۹ و روابط عمومی ۶۱۰۲۱ ارتباط برقرار کرد. 

فرودگاه بین المللی مهرآباد در خیابان معراج و جنوب غرب پایتخت قرار گرفته است که روزانه میزبان هزاران مسافر از دیگر شهرهای ایران است. شهر تهران علاوه بر اینکه به لحاظ جمعیتی بزرگترین شهر ایران است، به لحاظ پایتخت بودن و داشتن بزرگترین سازمان های دولتی و غیردولتی جایگاه ویژه ای از نظر جذب مسافر دارد. آمار سال های اخیر نشان می دهد، تهران نه تنها به اصلی ترین و مهم ترین شهر ایران است بلکه از لحاظ گردشگری و سیاحتی و به عنوان مرکز نمایشگاه های بین المللی و داخلی جایگاه ویژه ای در بین شهرهای ایران دارد. جاذبه های گردشگری تهران از جذاب ترین و منحصر به فردترین ها در ۲۰۰ سال اخیر است. 
برج میلاد، پل طبیعت، موزه آبگینه، دربند و درکه، بوستان باغ ایرانی، بهشت مادران، پارک آب و آتش، چشمه علی، بازار تجریش، باغ موزه نگارستان، باغ موزه قصر، خانه کاظمی ها، خانه دکتر مصدق، موزه سینما باغ فردوس، شهرک سینمایی غزالی و دیگر دیدن های تهران از زیباترین ها هستند.