بلیط هواپیما از یزد به مقصد تهران

در حال حاضر پرواز یزد به تهران در تمام روزهای هفته از صبح زود تا شب انجام می شود و علاوه بر رزرو پروازهای سیستمی، پروازهای چارتری و لحظه آخری هم قابل خریداری و رزرو هستند.

بلیط چارتر و لحظه آخری یزد به تهران بهترین راه حل برای خرید بلیط با قیمت مناسب است. زمانی که مسافرین یک شهر کاهش پیدا می کند، برای خالی نماندن صندلی ها، قیمت بلیط ها کمی کاهش پیدا می کند یا به نصف قیمت می رسد. برای اطلاعات و راهنمایی بیشتر با تیم فلاوینگو، شماره 43635-021 ارتباط برقرار کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

در مجموع قیمت بلیط هواپیما یزد به مقصد تهران به شرایط مختلفی همچون مسیر پرواز، شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و دیگرعوامل بستگی دارد، فلاوینگو با بهترین گزینه ها، انتخابی مناسب برای رزرو و خرید بلیط هواپیمایی داخلی و خارجی است. 

در حال حاضر می توانید در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت بلیط هواپیماهای داخلی و خارجی را به صورت اینترنتی در فلاوینگو رزرو خریداری کرد.

مدت زمان پرواز یزد تهران

پرواز یزد به تهران بهترین مسیر انتخابی برای سفری آسان و بدون دغدغه است. آتا، کاسپین، ایران ایر، آسمان و دیگر ایرلاین ها از بهترین هایی هستند که در مسیر به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

مسافت یزد به تهران 503 کیلومتر است و حدودا پرواز، زمانی بین 43 دقیقه تا 1:30 طول می کشد، اما گاهی باتوجه به تغییرات آب وهوایی ممکن است، پرواز با تغییر مسیر و حتی کمی تاخیر انجام گیرد. 

پروازهای یزد به تهران از ساعت 7:40 دقیقه شروع می شوند و آخرین پرواز ساعت 22:20 دقیقه به مقصد تهران به حرکت در می آید.

اطلاعات فرودگاه تهران

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی می توان با شماره 199 و یا شماره روابط عمومی فرودگاه مهرآباد تهران 61021 تماس برقرار کرد.

تهران نه تنها شهری محبوب برای پایتخت نشینان است، بلکه برای هرمسافری که به تهران سفر می کند، حائزاهمیت است. تهران با جاذبه های گردشگری، اماکن دولتی، تفریحی، درمانی و تجاری به خودی خود، مسافرین زیادی را جذب می کند. همیشه و همیشه تهران از مقاصد محبوب و پرطرفدار برای مسافرین این شهر، مخصوصا در دو قرن اخیر است. از مدرن ترین تا کهن ترین محله های تاریخی تهران، جذاب است و زیبایی هایش برای هر رهگذی محسور کننده است. روستاهای سرسبز اطراف تهران، عمارت های سلطنتی شاهان قاجاری، موزه های متنوع از تاریخ و هنر ایران، برج میلاد، پل طبیعت، کاخ های شاهان پهلوی، خیابان های تاریخی، محله های قدیمی، باغ پرندگان، باشگاه انقلاب، باغ موزه نگارستان، باغ ایرانی، کاروانسرای خانات، باغ موزه قصر، مدرسه دارالفنون، خانه دکتر مصدق، موزه فرش، موزه موسیقی، شهرک سینمایی غزالی، تالار وحدت، موزه جواهرات و دیگر جاذبه های گردشگری از مقاصد دوست داشتنی برای هر گردشگری است.