بلیط هواپیما از زاهدان به مقصد تهران

تهران بزرگترین شهر ایران و پایتخت آن است که نیم بیشتری از فعالان صنعتی و مراکز دولتی در این شهر فعالیت می کنند. از این رو تقریبا پایتخت در تمامی ایام سال پذیرای افراد کثیری از خواستاران بلیط هواپیما به مقصد تهران با اهداف گوناگون هستند. علاوه بر مراکز دولتی، دانشگاهی، بیمارستانی و دیگر ارگان های دولتی و خصوصی، دیدنی های تهران برای هر گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است. از محبوب ترین آن ها کاخ های ارزشمند دوران قاجار و پهلوی است، کاخ صاحبقرانیه، کاخ مرمر، شمس العماره، عمارت عثمانی، کوشک احمدشاهی از عمارت ها باشکوه در تهران هستند. سینماها، پارک ها، مراکز تفریحی و گردشگری، موزه ها، خیابان های قدیمی و دیگرجاذبه های گردشگری تهران مقصدی برای مسافران پایتخت است.

مسیرهای پروازی به مقصد تهران از پرتردد و شلوغ ترین مسیرهاست و نایاب شدن بلیط هواپیما در بعضی از روزهای سال هم چندان عجیب نیست از این رو خرید آنلاین بلیط هواپیمایی به مقصد تهران با صرفه جویی در هزینه و وقت بهترین پیشنهاد است. 

فلاوینگو از معتبرترین سایت های رزرو بلیط های هواپیمایی داخلی وخارجی، برای مسافران این امکان را فراهم کرده تا در کمترین زمان، بهترین انتخاب را داشته باشند.

مدت زمان پرواز و ساعت پروازها

در حال حاضر مسیر زاهدان تهران به دلیل مسافت طولانی، پرواز بیشترین درخواست را دارد. ایرلاین هایی مانند آسمان، ماهان، ایران ایر و زاگرس در پرواز زاهدان به مقصد تهران به مسافران خدمات رسانی می کنند. 

از  زاهدان تا تهران 1122 کیلومتر است و این مسافت طولانی با پرواز حدودا 1:36 دقیقه تا 2 ساعت باتوجه به شرایط آب و هوایی متغیر است و ممکن است به دلیل نامساعد بودن آب و هوا با تغییر مسیر و کمی تاخیر انجام شود.

پروازهای زاهدان به تهران معمولا از ساعت 10:30 صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت 21:45 دقیقه به حرکت در می آید.

قیمت بلیط هواپیما زاهدان تهران

بلیط های لحظه آخری و چارتری با قیمت مناسب تری به فروش می رسند، مخصوصا در فصل هایی که مسافر کاهش پیدا می کند. اما همیشه بلیط ارزان، انتخاب مناسبی نیست. قبل از رزرو بهتر است با مقایسه کردن امکانات ها و ایرلاین ها انتخاب بهتری داشته باشید.

بلیط چارتری و لحظه آخری در زمانی ارائه می شوند که مسافران کاهش پیدا می کنند و صندلی های هواپیما خالی می ماند، این گزینه برای کسانی مناسب است که زمان بیشتری دارند.

برای رزرو و خریداری بلیط بعد از ورود به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی فلاوینگو، با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد مسافرین و تاریخ سفر، لیستی از پروازهای گوناگون برای شما نمایش می دهد که با فیلترکردن زمان و قیمت می توانید مناسب ترین و بهترین بلیط را رزرو و خریداری کنید.