بلیط پرواز بوشهر به تهران

بوشهر یکی از شهرهای زیبا و ساحلی ایران است. جدای از مسافرانی که هر روزه به دلایل تجاری و کاری قصد سفر از بوشهر به تهران را دارند، مسافران تهرانی زیادی به بوشهر سفر می کنند و سپس قصد بازگشت به شهر خود را دارند.

برنامه پرواز بوشهر به تهران

تمامی مسیرهایی که به تهران ختم می شود یا از تهران حرکت می کند به صورت معمول پر تردد است. پرواز بوشهر تهران نیز از این قاعده مستثنا نیست. هر روز حداقل یک پرواز از بوشهر به سمت تهران حرکت می کند. شرکت های متعددی نیز در این مسیر فعالیت دارند. شرکت های هواپیمایی وارش، زاگرس و آسمان بیشترین پرواز را در این مسیر دارند. شرکت های آتا و ایران ایر نیز در پروازهای بوشهر به تهران سهم دارند که می توانید پس از انتخاب زمان حرکت رفت و برگشت و پر کردن دیگر اطلاعات بلیط هواپیما این مسیر را به صورت آنلاین از فلاوینگو خریداری و رزرو نمایید.

مدت زمان پرواز

مسیر بوشهر به تهران مسیر پر ترددی است. پنج شرکت در این مسیر در حال فروش بلیط هواپیما بوشهر هستند و چندین کلاس پروازی نیز با قیمت های متفاوت وجود دارد. مدت زمان پرواز بوشهر به تهران نیز 1.5 ساعت است. جدای از این به دلیل تعدد پروازهای موجود، می توانید هم در صبح و هم در شب پرواز کنید.حتما قبل از انتخاب تاریخ رفت و برگشت پرواز خود از صحت اطلاعات خود اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به ثبت خرید و تهیه بلیط نمایید.

قیمت بلیط هواپیما بوشهر به تهران

قیمت بلیط هواپیما بستگی به عوامل مختلفی دارد. در درجه اول کلاس پرواز اهمیت دارد. بیشتر پروازهای مسیر بوشهر به تهران از نوع اکونومی هستند و پروازهای بیزنس نیز وجود دارد. هرکدام از این نوع درجات پرواز نیز دارای درجات دیگری هستند. تمامی این نوع درجات در قیمت پرواز شما تأثیر خواهد داشت.