خرید بلیط هواپیما گرگان به مقصد تهران

در حال حاضر خرید بلیط آنلاین در بین مسافران محبوبیت بیشتری دارد. چراکه به راحتی در کمترین زمان و هر ساعت از شبانه روز می توان بهترین و مناسب ترین بلیط را به صورت اینترنتی از سایت فروش آژانس های هواپیمایی خریداری و رزرو کرد. 

آیا مسیر گرگان به تهران بلیط چارتر دارد؟ مسیر پرواز گرگان به تهران یکی از شلوغ ترین مسیرهای پروازی است و هر روز از گرگان به مقصد تهران پرواز دارد. بلیط چارتری مناسب برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته است. چارتری ها معمولا در روز پرواز یا چند روز قبل از پرواز، با کاهش قیمت یا حتی نصف قیمت به فروش می رسد. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی، مبلغ بلیط به مسافر بازگشت داده می شود.

چگونه بلیط پرواز با قیمت مناسب بخریم؟ فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما گرگان به تهران است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

پرواز گرگان به تهران چقدر طول می کشد؟

ایران ایر، قشم ایر، پویا، ایرتور و آسمان از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در مسیر پرواز گرگان به تهران به مسافرین خدمت رسانی می کنند. 

مسافت پرواز گرگان به مقصد تهران حدود ۳۰۱ کیلومتر است و این مسافت ساعتی در حدود ۰۰:۲۶ دقیقه تا ۰۰:۶۰ دقیقه طول می کشد. گاهی ممکن است باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

پروازهای گرگان به تهران عموما در کل روزهای هفته از ساعت ۱۱:۳۵ دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز ساعت ۲۳:۰۰ به حرکت درمی آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران

فرودگاه بین المللی مهرآباد در جنوب غرب پایتخت و در خیابان معراج واقع شده است که سالیانه میزبان ۱۸ میلیون مسافر از دیگر شهرهای ایران است. 
برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی مهرآباد می توان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه شماره ۶۱۰۲۱ تماس برقرار کرد.

کیش ایر، زاگرس، آتا، قشم ایر، معراج، کارون، ایران ایر، ایران ایرتور، آسمان، ماهان، تابان، کاسپین، اترک، پویا، ساها، سپهران و وارش از ایرلاین های کشوری فعال در فرودگاه بین المللی مهرآباد هستند.

تهران هر روزه میزبان میلیون ها مسافر از دیگر استان های ایران است که بیشتر سفرها کاری و تجاری هستند. علاوه سفرهای کاری دیدنی های تهران از زیباترین ها برای هر گردشگری است. 
خیابان ولیعصر، پارک ملت، پارک ساعی، باغ موزه سینما تهران، بازار تجریش، برج آزادی، برج میلاد، موزه هنرهای معاصر، تئاتر شهر، کاخ موزه سعدآباد، موزه جواهرات ملی ایران، باغ گیاه شناسی، مجموعه ورزشی انقلاب، بازار تهران، بوستان جمشیدیه، دربند و درکه، کاخ گلستان، میدان حسن آباد، کاخ نیاوران، موزه مقدم، عمارت مسعودیه، پل طبیعت، خیابان ناصرخسرو، کلیسای سرکیس مقدس، باغ موزه نگارستان، موزه عبرت ایران، خانه ابوالحسن صبا و هزار جاذبه گردشگری تهران که برای مسافران پایتخت دوست داشتنی است.