خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران

بهترین راه برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران استفاده از آژانس­های هواپیمایی معتبر است. البته برخی تصور می­کنند بهتر است برای رسیدن به قیمت بهتر به صورت مستقیم از ایرلاین­ها خرید کنند ولی باید بدانید که ایرلاین­ها عموماً بلیطهای خود را به صورت سیستمی و مدتها قبل از پرواز هواپیما به فروش می­رسانند تا از خالی ماندن صندلی­های خود جلوگیری کنند. این موضوع باعث می­شود که قیمت ارائه شده آنها به طور معمول گرانتر باشد.

فراموش نکنید که بهتر است همیشه از روش خرید آنلاین بلیط هواپیما بندرعباس تهران استفاده کنید تا هم قیمت مناسب و هم زمان دلخواه خود را برای سفر پیدا کنید.

فلاوینگو این افتخار را دارد تا با ارائه مشاوره تلفنی رایگان توسط کارشناسان فروش خود، بلیط پرواز بندرعباس تهران را به صورت اینترنتی یا حضوری برای شما رزرو نماید. کافیست با شماره تلفنهای 43635-021 یا 09054800413 تماس بگیرید. در ادامه سعی می­کنیم به طور خلاصه، اطلاعات پرواز بندرعباس تهران را در اختیار شما قرار دهیم.

آیا همیشه بلیط چارتر بندرعباس تهران ارزان تر است؟

برای اینکه بدانیم بلیط سیستمی بندرعباس تهران را به نوع چارتر این بلیط ترجیح بدهیم یا خیر؛ لازم است چند نکته را در مورد این بلیطها بدانیم:

اول اینکه بلیط سیستمی توسط ایرلاین­ها قیمت­گذاری می­شود و مقدار آن ثابت است مگر اینکه طبق مصوبات ایرلاین، تغییراتی روی آن انجام شود. دوم اینکه این بلیطها قابلیت کنسل شدن دارند و در صورت پشیمان شدن شما از سفر، می­توان تا 70 درصد این مبلغ را از ایرلاین دریافت کرد. سوم اینکه مبلغ این بلیطها برای افراد زیر 12 سال، کمتر است.

در مورد بلیط چارتر باید بگوییم که این بلیطها طبق یک قرارداد چارتری (دربستی) با قیمت­ پایین­تر توسط آژانس هواپیمایی از ایرلاین خریداری می­شوند و در ادامه قیمت آنها طبق تقاضای موجود، توسط آژانس تعیین می­شود. یعنی یک آژانس هواپیمایی ممکن است قیمت بلیط چارتری بندرعباس تهران را در صورتی که در نزدیکی موعد پرواز، صندلی­های زیادی خالی مانده باشد کاهش دهد و یا در صورت تقاضای زیاد برای پرواز بندرعباس تهران، قیمت آن را افزایش دهد تا حدی که از قیمت بلیط سیستمی هم بیشتر شود.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران 

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران متناسب با متغیرهایی مانند اکونومی یا بیزینس کلاس بودن، نوع ایرلاین، زمان درخواستی شما و ... تغییر می­کند. در حال حاضر کلاس اکونومی این بلیط را شما می­توانید با چیزی بین 300 الی 500 هزار تومان و کلاس بیرینس آن را با قیمتی بین 900 هزار تا یک میلیون و صد هزار تومان رزرو کنید. البته قیمت­های جدید را باید در باکس فلاوینگو استعلام کنید.

اطلاعات پرواز فرودگاه بندرعباسبرای به دست آوردن اطلاعات پرواز بندرعباس تهران شما می­توانید از طریق شماره 199 که شماره اطلاعات پرواز در کل کشور است، اقدام کنید. شماره اطلاعات پرواز فرودگاه بندرعباس به طور اختصاصی 30-07633611020 و شماره مرکز تلفن این فرودگاه 16-07633611011 است.

زمان پرواز هواپیمای بندرعباس تهران

در مورد زمان پرواز هواپیمای بندرعباس تهران خیالتان راحت باشد. چون این پرواز در همه روزهای هفته و در صبح و بعد از ظهر انجام می­شود و شما هر وقت که نیاز به این پرواز داشته باشید، در کمتر از 24 ساعت قبل از آن، می­توانید با مراجعه به سایت فلاوینگو ، بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری تهران

وقتی نام تهران می­آید در ذهن بسیاری از هموطنان غیر تهرانی، واژه­هایی مانند مدرنیته، فناوری، پیشرفت و ... مجسم می­شود. به جرأت می­توان گفت که تهران دروازه ورود مدرنیته در ایران است و بسیاری از فناوری­ها و پیشرفت­های جدید، اولین بار از تهران شروع می­شود و به مرور در استان­های دیگر رسوخ می­کند.

 

آمار نشان می­دهد که بیشتر سفرهایی که به تهران صورت می­گیرد با اهداف تجاری، درمانی، علمی و ... است و افراد کمتری هستند که با اهداف تفریحی به تهران سفر می­کنند. واقعیت این است که تهران مکان­های تفریحی مدرنی دارد ولی هوای آلوده و شلوغی تهران، مانع از حضور افراد با اهداف تفریحی در تهران است.

متخصصین گردشگری پیشنهاد می­کنند سفر به تهران برای اهداف تفریحی و گردشگری در زمان­هایی مانند عید نوروز که خیلی از تهرانی­ها از تهران خارج می­شوند و خیابان­های شهر به طرز قابل ملاحظه­ای خلوت می­شود، صورت گیرد. شما می­توانید مقاله کاملی در مورد مکان­های دیدنی تهران در مجله فلاوینگو بخوانید.