خرید بلیط هواپیما بندرعباس به تهران

خرید آنلاین بهتر است یا حضوری؟
در حال حاضر آژانس ها و ایرلاین ها گزینه های مناسب تری، برای خرید بلیط های پروازی داخلی و خارجی هستند. اما خرید از آژانس ها انتخاب منطقی تری است. ایرلاین ها بلیط ها را به صورت عمده به آژانس ها می فروشند و آژانس ها تعیین کننده قیمت اصلی بلیط ها هستند و از طریق آنلاین و حضوری می توان بلیط را از آژانس ها خریداری و رزرو کرد. 

فلاوینگو از بهترین سایت های فروش پروازهای داخلی و خارجی با مشاوره رایگان، پشتیبانی 24 ساعته و مقایسه قیمت بلیط های ایرلاین های مختلف، همیشه بهترین را برای مسافرین در نظر می گیرد.
برای اطلاعات بیشتر از ساعت و قیمت پروازها می توان با شماره 02143635 و شماره پشتیبانی 09054800413 تماس برقرار کرد یا حضورا به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 مراجعه کرد.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران چقدر است؟
قیمت پرواز بستگی به ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، ساعت و روز پرواز و اکونومی یا بیزینس بودن کلاس پروازی دارد. اما در کل بلیط های لحظه آخری و چارتری نسبت به بلیط های سیستمی ارزانترند. مزیت بلیط های سیستمی این است که می توان از ماه ها قبل خریداری کرد و برنامه سفر را طبق ساعت پرواز تنظیم کرد. در صورت کنسلی هم مبلغ 50 تا 70% به مسافر بازگشت داده می شود. چارتری یا لحظه آخری قبل از پرواز با خالی ماندن صندلی به فروش می رسد و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود.

مسافت پرواز بندرعباس تهران

ایران ایر، آسمان، تابان، وارش، سپهران، زاگرس، ماهان و ایران ایرتور از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند. 

پرواز بندر عباس به تهران هر روز از ساعت 6:00 صبح شروع می شوند و آخرین پرواز ساعت 22:15 دقیقه به حرکت درمی آید.

پرواز بهترین مسیر بین شهر بندرعباس و تهران است. این مقصد از طولانی ترین مقاصد پروازی در حدود 1052 کیلومتر است که در صورت مساعد بودن شرایط آب وهوایی 1:30 طول می کشد. اما گاهی ممکن است به علت خوب نبودن شرایط جوی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران

فرودگاه تهران در جنوب غربی پایتخت و خیابان معراج واقع شده است که به راحتی با تاکسی و مترو قابل دسترس است. 
برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی مهرآباد می توان با شماره ۱۹۹ یا شماره ۶۱۰۲۱ ارتباط برقرار کرد.

تهران را در لیست مقاصد پرتردد و شلوغ می درخشد و هرروزه میزبان مسافران زیادی از گوشه و کنار ایران است. از آن جایی که بشترین مراکز صنعتی، تجاری، سیاسی، دانشگاها، بیمارستان ها و دیگر ارگان های خصوصی و دولتی در تهران هستند، خود هدفی برای سفرند. علاوه بر مهم ترین نهادها در تهران، تاریخ و جاذبه های دیدنی تهران برای هر توریستی زیباست. کاخ های سلطنتی سعدآباد، نیاوران و گلستان، موزه های ملی، جواهرات، آبگینه و سفالینه، هنرهای معاصر، فرش و پست، مراکز تفریحی و پاساژهای بزرگ خرید، محله های قدیمی و خانه های مردان قاجار و هزار جاذبه ی دیگر که دوست داشتنی و مجذوب کننده هستند.