خرید بلیط هواپیما ساری به مقصد تهران

سامانه خرید آنلاین بلیط پرواز فلاوینگو، یکی از کامل ترین سامانه های رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی در کشور است و در همه حال بهترین و مناسب ترین بلیط را به مسافر پیشنهاد می دهد. از طریق فلاوینگو می توانید بلیط چارتری یا بلیط سیستمی هواپیما در مسیر مورد نظر خود را به سادگی از میان ایرلاین ها موجود جستجو نموده و آن را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه نمایید.

چگونه بلیط ارزان هواپیما ساری به تهران بخریم؟ برای خرید بلیط های پرواز داخلی و خارجی، اعم از بلیط چارتری یا بلیط سیستمی در دوکلاس پروازی اکونومی و بیزینس، تنها با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد مسافران و تاریخ سفر خود در صفحه اصلی فلاوینگو شما را در پیدا کردن پروازهای خالی کمک می کند تا بهترین و مناسب ترین بلیط پرواز ساری به تهران را خریداری و رزرو کنید.

سامانه خرید اینترنتی فلاوینگو با در اختیار داشتن تیم مجرب از کارشناسان فروش، به صورت تمام وقت پاسخگوی مشتریان خود برای هرگونه سوال یا مشکل احتمالی طی استفاده از این سامانه ست تا آن ها را برای خریدی آسان و لذت بخش همراهی نماید. رزرو غیر حضوری، امکان مقایسه و خرید ارزان ترین بلیط ها در مسیرهای پرتردد، پشتیبانی تمام وقت در تمام روزهای هفته و ده ها مزایای دیگر از قابلیت های سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما از فلاوینگو است.

همچنین برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مدت زمان پرواز ساری به تهران چقدر است؟

مسافت پرواز ساری به تهران حدود ۱۷۶ کیلومتر است که این مسافت حدودا زمانی بین ۰۰:۴۳ دقیقه تا ۱:۱۵ دقیقه طول می کشد. اما گاهی ممکن است باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

عموما برنامه پروازی ساری به تهران در روزهای شنبه، سه شنبه و جمعه از ساعت ۶:۳۰ دقیقه شروع می شود و آخرین پرواز ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه به حرکت در می آید.

ایران ایر و وارش از بهترین ایرلاین هایی هستند که در مسیر ساری به تهران به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران

فرودگاه بین المللی مهرآباد در جنوب غربی پایتخت و خیابان معراج واقع شده است که با اتوبوس، مترو و تاکسی دسترسی آسانی برای مسافران دارد.

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بین المللی تهران با شماره ۱۹۹ و روابط عمومی ۶۱۰۲۱ می توان ارتباط برقرار کرد.

شهر تهران علاوه بر اینکه به لحاظ جمعیتی بزرگترین شهر ایران است، به دلیل پایتخت بودن و داشتن بزرگترین سازمان های دولتی و غیردولتی جایگاه ویژه ای از نظر جذب مسافر دارد. آمار سال های اخیر نشان می دهد تهران نه تنها به عنوان اصلی ترین و مهم ترین شهر ایران است، بلکه از لحاظ گردشگری، سیاحتی و به عنوان مرکز نمایشگاه های بین المللی و داخلی جایگاه ویژه ای در بین شهرهای ایران دارد. 
بازار تهران، محله عودلاجان، کاخ گلستان، خانه مقدم، بلوار کشاورز، پل طبیعت، کاخ سعدآباد، تجریش، کاخ نیاوران، دربند و درکه، دریاچه چیتگر، موزه ملی ایران، موزه جواهرات، موزه فرش، موزه معاصر، موزه موسیقی، خیابان سی تیر، عمارت مسعودیه و دیگر جاذبه های گردشگری تهران که با زیبایی تمام دلربایی می کنند.