همه پروازهای داخلی و خارجی

همه پروازهای داخلی و خارجی

کامل‌ترین سایت خرید بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی
دسترسی آسان از طریق وبسایت

دسترسی آسان از طریق وبسایت

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای جستجو، خرید و استرداد بلیط
قیمت رقابتی همراه با تضمین

قیمت رقابتی همراه با تضمین

معتبرترین و به‌صرفه‌ترین سامانه فروش بلیط و چارتر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

سفر کنید

هرمزگان

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیزتو شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

بک پکر

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

فستیوال های روز دنیا

رودان از شهرستان ‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن نیز شهر رودان (دهبارز) است. این شهرستان با طبیعت زیبا پذیرای گردشگران است.

questionquestion
mobile

پرواز کیش به تهران، درباره پروازها و نحوه خرید

در تمام طول سفر، جزیره کیش مقصدی فوق العاده برای سفر است. از آنجایی که ممکن است به ساعات پایانی سفر خود نزدیک باشید، به سرعت در جستجوی خرید بلیت پرواز کیش به تهران هستید و از طریق وب‌سایت های اینترنتی به دنبال بلیت چارتری یا لحظه آخری ارزان می گردید. صبر کنید! نخست لازم است درباره پروازها و نحوه خریداطلاعات لازم را کسب کنید تا بتوانید آنچه را که در راستای نیازهایتان است را انتخاب کنید. برای این منظور، ضروری است موارد زیر را در نظر گیرید.

اطلاعات پرواز کیش به تهران

اطلاعات پروازمواردی از قبیل نوع بلیت،ساعت پرواز و برنامه زمانی، نوع ایرلاین (خط هوایی)، شماره پرواز و نوع هواپیما است. هر یک از این اطلاعات به شما کمک می کنند آنچه را که بر حسب نیازهایتان است را در خرید بلیت در نظر بگیرید.

معمولاً بلیت هواپیما به سه نوع تقسیم می شود: 1- سیستمی، 2- چارتری 3- لحظه آخری. در نوع سیستمی بلیت را مستقیماً می توان از شرکت هواپیمایی خریداری کرد. بلیت چارتری را از آژانس های گردشگری که به عنوان واسطه در فروش بلیت شرکت های هواپیمایی هستند می توان تهیه کرد. بلیت لحظه آخری همان‌طور که از نامش پیداست، در ساعت های پایانی قبل از پرواز با تخفیف زیاد و ارزان به فروش می رسد.

تفاوت بین بلیت سیستمی و چارتری

  • بلیت سیستمی قیمتی ثابت داشته و تحت قوانین شرکت های هواپیمایی است، بنابراین مقدار کاهش یا افزایش قیمت ها بسیار نامحسوس است.
  • میزان قیمت بلیت چارتری به مقدار تقاضا مرتبط است، به این معنا که هر چه مسافر بیشتر باشد، قیمت بیشتر و هر چه کمتر، بلیت بسیار ارزان خواهد بود.
  • در نوع چارتری بلیت برای افراد بالای 2 سال به صورت تمام بها محاسبه می شود، ولی در نوع سیستمی برای افراد 2 تا 12 سال نیم بها است.
  • نوع سیستمی دارای رزرو طولانی مدت است، به این معنا که شما یک ماه قبل می توانید با خیال راحت مقصد سفر خود را رزرو کنید.
  • از نظر تخفیف و ارزانی بلیت چارتری بهتر است، زیرا آژانس چارتر کننده برای پر کردن همه صندلی های هواپیما، اقدام به کاهش مقدار قیمت بلیت می کند.
  • مزیت مهم نوع چارتری در ارائه بلیت های لحظه آخری ارزان قیمت است. حتی ممکن است این مقدار تا 80% نیز برسد.

برنامه زمانی نیز چیزی جزء زمان پرواز و حرکت هواپیما از فرودگاه کیش نیست. نوع ایرلاین به شرکت هواپیمایی ارائه دهنده همچون ماهان، زاگرس، تابان، کاسپین و موارد دیگر اشاره دارد.

شماره پرواز نیز کد شناسایی شما برای مقصد پروازتان می‌باشد که دو حرف اولش معرف شرکت هواپیمایی است که انتخاب کرده‌اید. در هر خط هوایی نوع هواپیما نیز مشخص است، هواپیما ممکن است ایرباس، بوئینگ و موارد دیگر باشد. به دلیل تفاوت های بسیار در خدمات، در مورد انتخاب نوع ایرلاین خود دقت کافی به خرج دهید.

مدت زمان پرواز کیش به تهران

با هواپیما از کیش تا تهران با فاصله هوایی 1043 کیلومتر، حدود 1 ساعت و 48 دقیقه زمان می برد. هواپیمایی که با آن سفر می کنید، از نظر ایمنی، نرمی در پرواز، ایجاد آرامش و کارآمد بودن بسیار مهم است. همه این موارد در کنار فناوری ساخت باعث می شود مدت زمان سفر از کیش تا تهران به کمترین میزان خود برسد. یقیناً پرواز با ایرباس مزیت های بیشتری نسبت به بوئینگ دارد.

ساعت پرواز کیش به تهران

به ساعت پرواز خود نگاه کنید تا از هواپیما جا نمانید؛ معمولاً برای پروازهای داخلی لازم است 2 ساعت قبل در فرودگاه حضور داشته باشید. همچنین در طول روز در ساعت های مختلف در صبح، ظهر و شب نیز می توانید اقدام به خرید بلیت کنید.

روش های خریدبلیت هواپیما کیش تهران

چندین روش برای خردی بلیت کیش تهران وجود دارد که به شرح زیر است:

خرید بلیت از طریق وب‌سایت های هواپیمایی

بزرگ‌ترین شرکت های هواپیمایی در وب‌سایت های خود، امکان خرید آنلاین بلیت را راه اندازی کرده اند. به راحتی می توانید با مراجعه به این وب‌سایت ها، بلیت سیستمی خریداری کنید. همچنین در صورت انصراف، بخشی از مبلغ به عنوان جریمه دریافت می شود.

خرید از طریق وب‌سایت ها فروش اینترنتی

خرید اینترنتی بلیت هواپیما از وب‌سایت های گردشگری و مسافربری بسیار محبوب است. شما به راحتی می توانید بازه قیمت ها، ساعت حرکت، نوع ایرلاین و هواپیما و بسیاری از اطلاعات دیگر را از طرق این وب‌سایت ها و تنها با یک کلیک مشاهده کنید. همچنین از وب‌سایت هایی بلیت هواپیما خریداری کنید که دارای اعتبار و نماد الکترونیک باشند.

خرید بلیت با مراجعه حضوری به آژانش های گردشگری و شرکت های هواپیمایی

اگر به هر نحوی علاقه به تهیه بلیت به صورت حضوری دارید، می تواند به شرکت های هواپیمایی یا آژانس های گردشگری در داخل جزیره کیش مراجعه کنید. بعد از حضور می توان با مسئولین فروش بلیت نسبت به خواسته های خود مشورت کرده و سپس اقدام به خرید بلیت کنید.

جزئیات بیشتر