خرید بلیط هواپیما سهند به تهران

چگونه بلیط ارزان سهند به تهران بخریم؟ بلیط های چارتری و لحظه آخری بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هستند. زمانی که صندلی هواپیماها خالی می ماند، آژانس ها برای ضرر کمتر بلیط ها را با قیمت کمتر یا نصف قیمت به صورت آنلاین می فروشند. قیمت برای تمام سنین یکسان است و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی مبلغ بازگشت داده می شود.
اما خرید بلیط سیستمی برای سفرهای کاری و خانوادگی گزینه ی بهتری است. قیمت ها ثابت هستند و از چندماه قبل به صورت آنلاین پیش فروش می شوند. برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا 70% مبلغ بازگشت داده می شود.

خرید به صورت آنلاین بهتر است یا حضوری؟
در حال حاضر خرید آنلاین محبوبیت بیشتری دارد چراکه با کمی زمان و جستجو در سایت های مختلف فروش و مقایسه کردن قیمت ها به راحتی و بدون دردسر می توان مناسب ترین بلیط را براساس شرایط خود خریداری و رزرو کرد.

برای خرید و رزرو بلیط های هواپیمایی داخلی و خارجی فلاوینگو بهترین انتخاب است. در کمترین زمان، با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی در کمترین زمان، می توان مناسب ترین بلیط را تهیه کرد.

مسافت پرواز سهند تا تهران چقدر است؟

پروازهای سهند به تهران در روزهای یکشنبه و چهارشنبه و صبح یا ظهر توسط ایرلاین آسمان به حرکت درمی آید.

پرواز سهند تهران مسافتی در حدود 590 کیلومتر طی می کند و این مسافت ساعتی حدود 41 دقیقه تا 1:20 باتوجه به مساعد بودن شرایط آب و هوایی طول می کشد. از آنجایی که فرودگاه سهند در شمال غرب کشور واقع شده و زمستان های پربارشی دارد ممکن است به خاطر نامساعد بودن شرایط آب و هوایی با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

مسافران مقصد سهند به تهران به غیر از روزهای یکشنبه و چهارشنبه می توانند از پروازهای تبریز به تهران با ایرلاین های ایران ایرتور، معراج، کاسپین، قشم ایر، ایران ایر و آتا استفاده کنند. 

مسافت مراغه تا تبریز 141 کیلومتر است. مسافت سهند تا تبریز 3 کیلومتر و فرودگاه سهند تا تبریز 130 کیلومتر است. 

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد

فرودگاه تهران در جنوب غربی پایتخت و خیابان معراج قرار گرفته است که هم با تاکسی و هم مترو قابل دسترس است. 
برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی تهران می توان با شماره 199 و یا روابط عمومی فرودگاه 61021 ارتباط برقرار کرد.

تهران از مهم ترین شهرهای ایران که روزانه مقصد 5 میلیون مسافر از دیگر شهرهای ایران و دنیاست و فرودگاه های تهران یکی از مسیرهای شلوغ و پرتردد است. مراکز دولتی، ادرای، بیمارستان ها، دانشگاه ها، کارخانه های خصوصی و دولتی و دیگر ارگان ها، خود دلیلی برای سفرهای روزانه است. علاوه بر سفرهای کاری و تجاری تهران از زیباترین ها برای گردشگران است. تهران با داشتن تاریخی غنی، عمارت های سلطنتی، موزه های رنگارنگ، خیابان ها زنده و هیجان انگیز، محله های قدیمی، ساختمان های زیبا، پارک های دوست داشتنی، سینماهای تاریخی و هزار جاذبه ی دیگر که به ثبت جهانی رسیده برای هر گردشگری دلنواز است.