خرید بلیط هواپیما از زابل به مقصد تهران

این روزها داشتن سفری آسوده، دغدغه بیشتر مسافران است. پرواز همیشه گزینه ای پرطرفدار برای داشتن سفری سریع و آسان است و در حال حاضر با خرید بلیط چارتری یا لحظه آخری می شود سفری ارزان و سریع را تجربه کرد.

چگونه بلیط هواپیما از زابل به تهران بخریم؟ در حال حاضر از دو روش می توانیم برای خرید بلیط اقدام کرد: آنلاین و حضوری از آژانس ها یا مستقیم از ایرلاین ها.

چگونه بلیط چارتر زابل به تهران بخریم؟ 
بلیط های سیستمی از ماه ها قبل روی سایت پیش فروش می شوند. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا مبلغ ۷۰٪ بلیط به مسافر بازگشت داده می شود و مناسب برای سفرهای برنامه ریزی شده است. از زابل به تهران در هفته تنها دو پرواز انجام می شود که خرید بلیط سیستمی منطقی تر است.
بلیط چارتری یا لحظه آخری تنها در همان روز و یک روز قبل می توان خریداری کرد. برای سنین بالای ۲ سال قیمت بلیط یکسان است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود. چارتری مناسب برای افراد همیشه در سفر با چمدان بسته است.
برای خرید بلیط به سیستمی یا چارتری بودن بلیط توجه کنید که تفاوت های زیادی در قیمت دارند. 

در مجموع قیمت بلیط هواپیما از زابل به تهران به عوامل مختلفی همچون ایرلاین های ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی و ساعت و روز پرواز بستگی دارد که با کمی جستجو در سایت فلاوینگو می توان بهترین بلیط را تهیه کرد.

فلاوینگو از بهترین سایت های فروش آنلاین برای خرید بلیط هواپیما ارزان زابل به تهران است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را برای مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

اطلاعات پرواز زابل به تهران

مسافت پرواز زابل به تهران حدود ۱۰۷۲ کیلومتر است و مدت زمان پرواز زابل به تهران حدود ۱:۳۲ دقیقه تا ۲ ساعت طول می کشد. گاهی ممکن است به دلیل مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

پرواز زابل به تهران عموما در روزهای شنبه و چهارشنبه تنها با پرواز به حرکت درمی آید و ایرلاین ماهان در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کند.

فرودگاه بین المللی مهرآباد کجاست؟

فرودگاه مهرآباد در در خیابان معراج و جنوب غرب تهران واقع شده است که سالیانه میزبان ۱۸ میلیون مسافر از دیگر استان های ایران است. 
برای کسب اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی مهرآباد می توان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه شماره ۶۱۰۲۱ تماس برقرار کرد.

ماهان، تابان، کاسپین، کیش ایر، زاگرس، آتا، قشم ایر، ایران ایر، ایران ایرتور، آسمان، اترک، پویا، ساها، معراج، کارون، سپهران و وارش از ایرلاین های کشوری فعال در فرودگاه بین المللی مهرآباد هستند.

تهران علاوه بر داشتن اهمیت تجاری و اداری یکی از زیباترین هاست. موزه مقدم، عمارت مسعودیه، پل طبیعت، خیابان ناصرخسرو، پارک ساعی، موزه هنرهای معاصر، تئاتر شهر، باغ موزه سینما تهران، باغ گیاه شناسی، مجموعه ورزشی انقلاب، بازار تهران، بوستان جمشیدیه، بازار تجریش،کلیسای سرکیس مقدس، باغ موزه نگارستان، موزه عبرت ایران، خیابان ولیعصر، پارک ملت، برج آزادی، برج میلاد، کاخ موزه سعدآباد، موزه جواهرات ملی ایران، دربند و درکه، کاخ گلستان، میدان حسن آباد، کاخ نیاوران، خانه ابوالحسن صبا و هزار جاذبه گردشگری تهران که برای مسافران پایتخت دوست داشتنی ایران است.