خرید بلیط هواپیما شهرکرد به مقصد تهران

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شهرکرد به تهران، آسان ترین گزینه خرید است که درکمترین زمان و با کمی جستجو در سایت فلاوینگو، انتخاب تاریخ رفت و برگشت سفر، تعداد نفرات و گزینه های اکونومی و بیزینس کلاس می توان بهترین و مناسب ترین بلیط پرواز شهرکرد تهران را رزرو و خریداری کرد.

برای خرید بلیط پرواز شهرکرد به تهران از دو طریق ایرلاین ها و آژانس ها به صورت حضوری و آنلاین می توان اقدام کرد. آژانس ها انتخاب بهتری هستند، چراکه ایرلاین ها از ماه ها قبل بلیط های پرواز را به صورت عمده به آژانس های می فروشند و در واقع قیمت، توسط آژانس ها نرخ گذاری می شود و امکان دارد در زمان هایی خاص باتوجه به شرایط، قیمت بلیط ها کاهش یا افزایش پیدا کند.

بلیط چارتری و لحظه آخری یا بلیط سیستمی؟
بلیط های لحظه آخری و چارتری برای افراد همیشه در سفر با کوله بار بسته، مناسب است. قیمت بلیط چارتری برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی پول به مسافر استرداد می شود.
بلیط سیستمی را از چندماه قبل می توان رزرو و برای سفر برنامه ریزی کرد. این نوع بلیط مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی است. قیمت بلیط برای کودکان 2-12 سال نیم بهاست و در صورت کنسلی 50 تا 70% مبلغ بازگشت داده می شود.

مدت زمان پرواز شهرکرد به تهران

مسافت پرواز شهرکرد به تهران حدود 377 کیلومتر است که این مسافت در زمانی حدود 32 دقیقه تا 1:10 دقیقه در شرایط مناسب آب وهوایی طول می کشد. اما گاهی ممکن است به دلیل نامساعدبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود. 

پروازهای شهرکرد به مقصد تهران در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه در ساعت 19:40 به حرکت درمی آید. ماهان از بهترین ایرلاین های کشورست که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کند. 

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای شهرکرد تهران می توان با شماره 199 یا روابط عمومی فرودگاه شهرکرد با شماره 61021 تماس برقرار کرد. 

اطلاعات پرواز شهرکرد به تهران

در حال حاضر پرواز از گزینه های انتخابی برتر برای سفرهای داخلی است، مخصوصا سفرهای کاری. تهران، پایتخت ایران از مهم ترین شهرهاست که با داشتن بیشترین مراکز اداری، بیمارستان ها، دانشگاه ها و دیگر ارگان های دولتی و خصوصی که خود بهانه ای برای سفر کردن است. تهران روزانه میزبان 5 میلیون گردشگر از دیگر شهرهای ایران است و فرودگاه های تهران از پرتردد و شلوغ ترین فرودگاه های کشور هستند. علاوه بر سفرهای کاری، تهران از زیباترین شهرهای ایران است که آثار دیدنی زیادی از دوره های پادشاهان مختلف را برای گردشگران به نمایش گذاشته است. 
مجموعه برج آزادی، خانه موزه مقدم، عمارت مسعودیه، باغ موزه نگارستان، کاروانسرای خانات، خانه کاظمی، باغ موزه قصر، مدرسه دارالفنون، خانه دکتر مصدق، قنات آب، خانه موزه استاد صبا، موزه فرش، موزه موسیقی، خانه صادق هدایت، موزه سینما، موزه آبگینه و سفالینه، شهرک سینمایی غزالی، موزه هنرهای معاصر، تالار وحدت، تئاترشهر، کاخ گلستان، کاخ نیاوران، کاخ سعدآباد، موزه عبرت ایران، موزه رضا عباسی، موزه جواهرات، موزه عروسک های ملل، موزه ملی ایران، موزه ملک، باغ مینیاتوری ایران، مسجد و مدرسه سپهسالار، کلیسای سرکیس مقدس و دیگر جاذبه های گردشگری تهران برای هر مسافری دلنشین و دیدنی است.