بلیط هواپیما ایلام به مقصد تهران

از دو طریق می توان برای خرید بلیط های هواپیمایی اقدام کرد: به صورت مستقیم از ایرلاین ها یا به صورت حضوری و آنلاین از آژانس ها. گزینه ی دوم آسان تر و مقرون به صرفه تر است، چراکه ایرلاین ها بلیط ها را به صورت عمده به آژانس ها می فروشند و قیمت توسط آژانس ها نرخ گذاری می شود، ممکن است گاهی برای کمتر ضرر کردن مجبور به فروش بلیط با قیمت پایین تری هم شوند.

بلیط سیستمی یا بلیط لحظه آخری و چارتری؟ 
بلیط سیستمی با قیمت های تقریبا ثابت، مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی است که می توان بدون استرس، برنامه ی سفر را زمانبندی کرد. بلیط های لحظه آخری و چارتری مناسب برای افراد همیشه در سفرست که بلیط ارزان قیمت از زمان، بیشتر برایشان اهمیت دارد. 
قیمت بلیط های چارتری و لحظه آخری باتوجه به زمان و تاریخ روزها متفاوت است و هنگامی که مسافرین کاهش پیدا کنند و صندلی هواپیماها خالی بمانند، چند ساعتی قبل از پرواز با کاهش دادن قیمت ها، بلیط ها را با قیمت کمتری به فروش می رسانند.

در مجموع شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط، کلاس پروازی، مسیر و روز پرواز و دیگر عوامل بر روی قیمت بلیط تاثیرگذارند. فلاوینگو با ارائه بهترین خدمات برای مسافرین، مشاوره رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته، بهترین انتخاب برای خرید بلیط هواپیمایی داخلی و خارجی، در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت است.

مدت زمان پرواز ایلام تهران

پروازهای ایلام به تهران معمولا در تمام هفته و از ساعت ۸:۱۰ دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت ۱۵:۵۵ دقیقه به حرکت درمی آید.

مسافتی که پرواز ایلام به مقصد تهران طی می کند، حدودا ۵۰۸ کیلومتر و این مسافت زمانی در حدود ۴۴ دقیقه تا ۱:۳۰ دقیقه در شرایط مساعد بودن جوی طول می کشد، اما گاهی اوقات باتوجه به خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر همراه است.

به دلیل مسافت طولانی، پرواز بهترین گزینه برای سفری راحت و بدون استرس است. این پرواز توسط بهترین ایرلاین های کشور ارائه می شود. هواپیمایی ماهان، هواپیمایی ایران ایر و هواپیمایی آسمان از برترین هایی هستند که در مسیر ایلام تهران به مسافرین خدمت رسانی می کنند.

اطلاعات فرودگاه تهران 

فرودگاه بین المللی مهرآباد در خیابان معراج، جنوب غرب تهران واقع شده است. برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای داخلی و اطلاعات پرواز می توان با شماره ۱۹۹ یا روابط عمومی فرودگاه شماره ۶۱۰۲۱ ارتباط برقرار کرد.

تهران، پایتخت ایران و از بزرگترین شهرها، میزبان برترین مراکز و ادرات دولتی، بیمارستان ها، دانشگاه ها، وزارتخانه ها و دیگر سازمان های مهم کشور است. تهران از شلوغ ترین و پررفت آمدترین شهرها که هرروزه میزبان مسافران زیادی از سراسر کشور است. علاوه بر سفرهای کاری و تجاری، تهران، قلب تپنده ایران در هر گوشه و کنارش آثار تاریخی زیادی جای داده است، همین موزه ها، عمارت های سلطنتی، خیابان های قدیمی، سینماها، سالن های اجرای موسیقی و دیگر جاذبه های گردشگری تهران میزبان سفردوستان و توریست های زیادی است. دیدنی هایش آنقدر زیاد است که سال ها برای بازدید از آن ها زمان نیاز است و حتی بیشترشان هم برای پایتخت نشینان ناشناخته است.

فلاوینگو از برترین سایت های فروش بلیط هواپیما داخلی و خارجی، با داشتن مشاوره ی سفر رایگان، فروش بلیط حضوری و آنلاین و پیشتیبانی ۲۴ ساعته، این امکان را برای مسافران فراهم کرده تا در هرساعتی از روز و هرکجای که دنیا هستند، بتوانند در کمترین زمان، بهترین بلیط پروازی را خریداری کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۴۳۶۳۵-۰۲۱ و شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ ارتباط برقرار کرد.