خرید بلیط هواپیما ماکو به تهران

روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه روزهایی است که هواپیمایی تابان دست به کار می شود و مسافران را از ماکو به تهران می رساند. البته طبق اعلام مسئولان فرودگاه ماکو، ممکن است روزهای یکشنبه هم به این برنامه اضافه شود. شما در حال حاضر می توانید بلیط هواپیما ماکو تهران چارتر یا سیستمی را با قیمت حدود 250 هزار تومان از فلاوینگو بخرید و با یک پرواز 75 دقیقه ای، در حدود 45 کیلومتریِ مرکز شهر ماکو به زمین بنشینید و خود را در کمتر از 30 دقیقه به مرکز شهر برسانید.

 باید بدانید که  قیمت بلیط هواپیما ماکو تهران رفت و برگشت در کلاس اکونومی در حال حاضر همواره در همان حدود 250 هزار تومان است و زمان خاصی برای کاهش این قیمت وجود ندارد. نکته مهم این است که باید مراقب باشید که اگر روز چهارشنبه به تهران بروید، باید آخر هفته را در تهران بمانید و یا زمینی برگردید.

 همکاران ما در فلاوینگو از طریق ارتباط خوب و مستمر با آژانس های فروش بیلط هواپیما ماکو تهران، بهترین قیمت ها را در سایت برای شما بارگذاری می کنند. در صورت عدم امکان برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماکو تهران می توانید با شماره تلفن 43635-021 تماس بگیرید و یا اگر فردی را در تهران دارید وی را به دفتر مرکزی فلاوینگو به آدرس خیابان سهروردی شمالی، پلاک 683 بفرستید تا به صورت حضوری، این بلیط برای شما رزرو شود.

فرودگاه مهرآباد

همانطور که می دانید در حال حاضر پروازهای داخلی با مبدأ یا مقصد تهران از طریق فرودگاه مهر آباد انجام می شود. شما می توانید برای ارتباط با مسئولان این فرودگاه با شماره تلفن 61021 در ارتباط باشید. همچنین از طریق شماره 199 شماره اطلاعات پرواز کشور، به آخرین اطلاعات پروازی در این فرودگاه دسترسی پیدا کنید. فرودگاه مهر آباد تقریباً در غرب تهران قرار دارد و فاصله آن تا مرکز شهر کمتر از 15 دقیقه است. وجود ایستگاه مترو در ترمینال های این فرودگاه باعث شده است که شما دغدغه خاصی برای رسیدن از این فرودگاه به تمام نقاط شهر تهران نداشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما ماکو تهران

همانطور که در مقدمه بیان شد بازه حدودی برای قیمت بلیط هواپیما ماکو تهران رفت و برگشت، حول 250 هزار تومان است. نکته ای که خوب است بدانید این است که به دلیل کم بودن پروازهای بین تهران و ماکو، معمولاً تمام صندلی های پرواز رفت و برگشت این مسیر به راحتی پر می شود و آژانس ها و ایرلاین ها لزومی به پایین آوردن قیمت بلیط سیستمی و ارائه بلیط چارتر نمی بینند. بنابراین نمی توان روزها یا ساعات خاصی را برای ارزان شدن قیمت بلیط ماکو تهران، بیان کرد.

با این حال خوب است بدانید که مزیت بلیط سیستمی به بلیط چارتر ماکو تهران این است که امکان کنسل شدن و عودت قیمت بلیط و همچنین امکان پرداخت نصف قیمت بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال وجود دارد. یادتان نرود که بلیط چارتر به هیچ وجه قابل کنسل شدن نیست و در صورت عدم استفاده از پرواز، کل پول شما سوخت خواهد شد. تنها تسهیلاتی که برای بلیط چارتر وجود دارد، رایگان بودن آن برای نوزادان است که در بلیطهای سیستمی هم رعایت می شود. برای اینکه از درصد جریمه بلیط در ایرلاین های مختلف به خصوص ایرلاین تابان آگاه شوید، می توانید به مقاله ای که در مجله فلاوینگو در این مورد نوشته شده است، سر بزنید.

جاذبه های گردشگری تهران

تهران، دروازه ورود مدرنیته به داخل ایران است و ساکنان منطقه آزاد ماکو می توانند با حضور در همایش های مختلف اقتصادی و فرهنگی، با بسیاری از شرکای خارجی ارتباط بگیرند و کسب و کار خود را رونق بخشند. تهران در کنار این فرصتها دارای مکان های گردشگری زیادی هم هست که در مقاله ای در مجله فلاوینگو به طور مفصل به آن پرداخته شده است. با این حال اگر به تهران آمدید، حتماً از مهمترین مکان های دیدنی تهران که نام برخی از آنها در ادامه آمده است، دیدن کنید:

پارک آب و آتش، کاخ سعد آباد، برج میلاد، لواسانات، مزار حضرت شاه عبدالعظیم(ع)، ساختمان مجلس شورای اسلامی، پل طبیعت، کوهسار، کاخ گلستان و ...