خرید بلیط هواپیما از جهرم به مقصد تهران

خرید بلیط به صورت آنلاین بهتر است یا حضوری؟ در حال حاضر خرید بلیط آنلاین محبوبیت بیشتری دارد چراکه در کمترین زمان و با مقایسه قیمت ها و ایرلاین ها می توان بهترین و مناسب ترین بلیط را خریداری و رزرو کرد. 

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی، بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان و مناسب است. کافی ست با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی، بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره ی مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

چگونه بلیط ارزان هواپیما جهرم به تهران را بخریم؟ این روزها ارزان سفر کردن از گزینه های بیشتر افراد همیشه در سفر است. 
اما خرید بلیط ارزان تنها برای افرادی مناسب است که زمان رسیدن به مقصد اهمیت زیادی برایشان ندارد. بلیط های چارتری و لحظه آخری در روزهایی که مسافرین کاهش پیدا می کنند برای خالی نماندن صندلی ها و ضرر کمتر آژانس ها به فروش می رسند. برای تمام مسافران قیمت یکسانی دارد و در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی، مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود. 
اما بلیط های سیستمی با ساعت حرکت و روز پرواز دقیق، مناسب برای مسافرانی است که ساعت رسیدن به مقصد نسبت به هزینه ی بلیط اولویت بیشتری دارد. مناسب برای سفرهای کاری و خانوادگی که از ماه قبل می توان بلیط را رزرو و خریداری کرد. برای سنین ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی تا ۷۰٪ مبلغ بلیط استرداد می شود.

مسافت پرواز جهرم به تهران چقدر است؟

عموما پروازهای جهرم به تهران در روزهای دوشنبه و پنج شنبه، تنها با یک پرواز در روز توسط ایرلاین ایران ایر به حرکت در می آید. 

مسافت پرواز جهرم به تهران حدود 824 کیلومتر است که این مسافت زمانی حدود 1:31 دقیقه تا 2:25 طول می کشد. گاهی ممکن است در شرایط خوب نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد در جنوب غرب پایتخت، بعد از میدان آزادی و در خیابان معراج واقع شده است. برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بین المللی مهرآباد مسافرین می توانند با شماره 199 و یا روابط عمومی 02161021 تماس برقرار کنند.

فرودگاه مهرآباد با داشتن 4 ترمینال مسافربری و 15 ایرلاین فعال در سال میزبان 18 میلیون مسافر و بزرگترین فرودگاه پروازهای داخلی در ایران است.
تهران پایتخت ایران که با داشتن بزرگترین سازمان های دولتی و غیردولتی دارای جایگاه ویژه ای از نظر جذب مسافر هستند. همچنین به عنوان مرکز نمایشگاه های ملی و بین المللی از مهم ترین شهرها محسوب می شود.
تهران پایتختی 200 ساله میزبان آثار و ساختمان های زیادی از پادشاهان مختلف است که برای هر گردشگری دیدنی و جذاب است. 
پیست اسکی شمشک، توچال و دیزین، روستای کن، روستای وردیج و واریش، پارک پردیسان، موزه تماشاگه زمان، دریاچه چیتگر، پارک جنگلی لویزان، آکواریوم و موزه صلح، پارک ژوراسیک، امامزاده داود، مسجد و مدرسه سپهسالار، آرامگاه ابن بابویه، برج طغرل، موزه ملی ایران، موزه آبگینه و سفالینه، موزه فرش ایران، خانه دکتر مصدق، عمارت مسعودیه، کاخ گلستان و دیگر دیدنی های تهران که برای هر گردشگری دوست داشتنی است.