خرید بلیط هواپیما کرمان به مقصد تهران

در حال حاضر پرواز کرمان به تهران از مقاصد محبوب هوایی برای مسافرین است و به همین دلیل ایرلاین های بسیاری در مقصد پرواز کرمان به تهران، در حال ارائه خدمات هستند و همین علت باعث تغییرات قیمتی زیاد بلیط در این مقصد است. همچنین روز و ساعت پرواز نقش زیادی در نرخ بلیط ها دارند، معمولا در روزهای اول هفته و آخر هفته نرخ بلیط هواپیما کمی گرانتر از روزهای وسط هفته است و بیشتر افراد ترجیح می دهند عصر یا شب به مقصد برسند و در نهایت بلیط های صبح ارزان تر از بلیط های عصر هستند. 

بلیط های سیستمی بهترند یا چارتری؟ بلیط های سیستمی همان بلیط های همیشگی هستند که در هر ساعت از شبانه روز و حتی از ماه ها قبل می توان رزرو کرد. اما بلیط های چارتری با نزدیک شدن به زمان پرواز ارزان تر و گاهی قیمتشان به نصف هم می رسد. به طور کلی بلیط چارتر پرواز کرمان به تهران ارزان تر از بلیط سیستمی است اما در صورت کنسلی طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر استرداد می شود.

فلاوینگو از سایت های معتبر فروش پروازهای داخلی و خارجی بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما کرمان به تهران است. با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد نفرات و نوع کلاس پروازی بهترین گزینه ها را به مسافر پیشنهاد می دهد که می توان با کمی مقایسه ایرلاین ها و قیمت ها، مناسب ترین بلیط را رزرو و خریداری کرد.
برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره مسیرهای پروازی می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و پشیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

مسافت پرواز کرمان به تهران چقدر است؟

به دلیل طولانی مسیر، پرواز بهترین گزینه برای سفر از کرمان به تهران است. مسافت پرواز کرمان به تهران حدود ۸۰۱ کیلومتر است که ساعتی در حدود ۰۱:۰۹ دقیقه تا ۰۱:۳۵ دقیقه در شرایط مناسب طول می کشد، گاهی ممکن است باتوجه به مساعد نبودن شرایط آب و هوایی پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام شود.

بهترین ایرلاین هایی که در این مسیر به مسافران خدمت رسانی می کنند، زاگرس، ماهان و ایران ایر هستند. 

پرواز کرمان به تهران هفت روز هفته از ساعت ۵:۳۰ صبح شروع می شوند و آخرین پرواز ساعت ۲۱:۰۰ به حرکت درمی آید.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران

برای اطلاعات بیشتر از لیست پروازهای فرودگاه بین المللی تهران با شماره ۱۹۹ و روابط عمومی ۶۱۰۲۱ ارتباط برقرار کرد.

فرودگاه مهرآباد با داشتن ۴ ترمینال در طول سال پذیرای ۱۸ میلیون مسافر است و با ۱۵ ایرلاین در کشور فعال است.

تهران مهم ترین شهر و همچنین پرجمعیت ترین شهر ایران است و به دلیل پایتخت بودن و باوجود بزرگترین سازمان های دولتی و غیردولتی از اهمیت ویژه ای برای جذب مسافر برخوردار است. در سال های اخیر از لحاظ سیاحتی، گردشگری و برگزاری های نمایشگاه های بین المللی و ملی جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است. 

سورتمه گلابدره، دهکده آبی پارس، تله کابین توچال، برج میلاد، بازار قدیم تهران، بازار سنتی تجریش، موزه دکتر حسابی، موزه خودروهای تاریخی، پرواز پاراگلایدر شهران، دوچرخه سواری پارک چیتگر، پارک ژوراسیک، آرامگان ابن بابویه، مسجد و مدرسه سپهسالار، موزه رضا عباسی، موزه عروسک های ملل، موزه ملی ایران، خانه صادق هدایت، خانه موزه استاد صبا و دیگر جاذبه های گردشگری تهران که برای هر رهگذری دوست داشتنی است.