خرید بلیط هواپیما خارک به تهران

در حال حاضر برای خرید بلیط پرواز خارک به مقصد تهران از دو طریق می توان اقدام کرد. آژانس ها و ایرلاین ها، ایرلاین ها مدتی قبل از پرواز، بلیط ها را به صورت عمده به آژانس ها می فروشند و تعیین کننده نرخ اصلی قیمت پروازها، آژانس ها هستند که به صورت حضوری و آنلاین می توان از سایت یا با مراجعه به آژانس، بلیط را خریداری کرد. خرید آنلاین به دلیل صرفه جویی در زمان، انتخاب بهتری است و در کمترین زمان می توان مناسب ترین بلیط را خریداری کرد.

فلاوینگو از سایت های برتر فروش با ارائه بهترین خدمات، مشاوره رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته از انتخاب های بهتر برای خرید بلیط های پروازهای داخلی و خارجی است. برای اطلاعات بیشتر می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ یا شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد.

بلیط سیستمی یا بلیط لحظه آخری و چارتری؟
بلیط سیستمی مناسب برای سفرهای کاری و خانوداگی است که می توان از ماه ها قبل بلیط را خریداری و برنامه سفر را تنظیم کرد. برای کودکان ۲-۱۲ سال نیم بهاست و در صورت کنسلی ۵۰ تا ۷۰٪ مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود. 
بلیط های لحظه آخری و چارتری مناسب برای افراد همیشه در سفر که الویت، سفری مقرون به صرفه تر است تا زمان. برای تمام سنین یک قیمت است و در صورت کنسلی، طبق قوانین کنسلی مبلغ به مسافر بازگشت داده می شود.

مدت زمان پرواز خارک به تهران

در حال حاضر پرواز خارک به تهران بهترین و راحت ترین راه سفر بین دو شهر است. پرواز توسط بهترین شرکت های هواپیمایی کشور مانند: ایران ایرتور، قشم ایر، کاسپین، ماهان، وارش، ایران ایر، زاگرس و آسمان ارائه می شود، از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

این پرواز حدود ۱۰۴۸ کیلومتر را طی می کند که این مسافت ساعتی در حدود ۱:۱۰ تا ۱:۴۵ دقیقه طول می کشد، اما گاهی با توجه به خوب نبودن شرایط آب و هوایی ممکن است پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

پروازهای خارک به مقصد تهران معمولا در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت۷:۵۰ دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز در ساعت ۲۲:۲۵ دقیقه به حرکت در می آید.

در روزهایی که خارک به تهران پرواز مستقیم ندارد، می توان از خارک با لنج به بوشهر سفر کرد و از پروازهای بوشهر تهران استفاده کرد.

در مجموع قیمت بلیط هواپیما خارک به مقصد تهران به عوامل مختلفی همچون؛ مسیر و روز پرواز، کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط بستگی دارد، اما با استفاده از نکات گفته شده می توانید بلیط این هواپیما را با قیمت مناسب تر و ارزان تر از فلاوینگو رزرو و خریداری کرد.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد و جاذبه های گردشگری تهران

فرودگاه بین المللی مهرآباد میزبان پروازهای داخلی از تمام شهرهای ایران است. برای اطلاعات بیشتر از برنامه های پروازی می توان با شماره ۱۹۹ یا ۶۱۰۲۱ تماس برقرار کرد.
روزانه میلیون ها مسافر به تهران سفر می کنند که پرواز بیشترین درخواست را در گزینه های حمل و نقل دارد. بیشترین مراکز اداری، دولتی، بیمارستان ها، دانشگاه ها و دیگر ارکان ها در تهران خدمات رسانی می کنند و بیشتر مسافران به دلیل انجام کاری به پایتخت سفر می کنند. اما تهران به عنوان پایتخت ۲۰۰ ساله ایران با زیباترین جاذبه های گردشگری، مقصدی برای تاریخ دوستان است.
برج میلاد، پل طبیعت، بوستان باغ ایرانی، بوستان آب و آتش، درکه، دربند، بازار تجریش، میدان آزادی، موزه مقدم، خانه کاظمی ها، باغ موزه نگارستان، کاروانسرای خانات، باغ موزه قصر، خانه دکتر مصدق، عمارت مسعودیه، خانه موزه استاد صبا، خانه صادق هدایت، کاخ گلستان، کاخ نیاوران، کاخ سعدآباد، موزه عبرت، موزه رضا عباسی، موزه ملی ایران، موزه جواهرات، باغ مینیاتوری ایران، باغ پرندگان، دریاچه خلیج فارس و هزاران دیدنی در تهران که برای هر مسافری دوست داشتنی است.