خرید بلیط هواپیما از لامرد به مقصد تهران

در حال حاضر از دو طریق می توان بلیط پرواز لامرد به تهران را تهیه کرد: آنلاین و حضوری.

خرید آنلاین از محبوب ترین روش های خرید بلیط برای مسافرین است، چراکه در زمان کمی در هر کجای دنیا می توان در چند دقیقه بهترین و مناسب ترین بلیط را از روی سایت آنلاین خریداری کرد.

فلاوینگو از سایت های برتر فروش پروازهای داخلی و خارجی و با ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته و مشاوره رایگان به مسافرین در همه شرایط، مناسب ترین بلیط را پیشنهاد می دهد. 

کافی ست با انتخاب شهر مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت پرواز، تعداد نفرات و کلاس پروازی در کمترین زمان بلیط موردنظر را به صورت آنلاین خریداری و رزرو کرد. 

برای اطلاعات بیشتر می توان با شماره ۰۲۱۴۳۶۳۵ و شماره پشتیبانی ۰۹۰۵۴۸۰۰۴۱۳ تماس برقرار کرد یا حضوری به آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، پلاک ۶۸۳ مراجعه کرد.

اگر سفرتان کاری و خانوادگی است، بلیط سیستمی تهیه کنید و اگر سفری مقرون به صرفه مدنظرتان هست، بلیط های چارتری و لحظه آخری گزینه های مناسبی تری هستند.

در مجموع قیمت بلیط به عوامل مختلفی چون کلاس پروازی، ساعت پروازی و روز پرواز و ایرلاین های ارائه دهنده بلیط بستگی دارد. با کمی جستجو در سایت فلاوینگو می توان بهترین را تهیه کرد.

مدت زمان پرواز لامرد تهران

پویا ایر و ماهان از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

پرواز لامرد به تهران در روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه در ساعت های ۱۴:۳۰ و ۹:۱۵ دقیقه به حرکت درمی آید.

پرواز لامرد تهران مسافتی حدود ۱۲۹۴ کیلومتر طی می کند که این مسافت ساعتی در حدود ۱:۱۵ تا ۱:۴۵ دقیقه طول می کشد، اما باتوجه با نامساعد بودن شرایط آب و هوایی ممکن است پرواز با تغییر مسیر و تاخیر انجام شود.

اطلاعات فرودگاه بین المللی مهرآباد و جاذبه های گردشگری تهران

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی می توان با شماره 199 و یا شماره روابط عمومی فرودگاه مهرآباد تهران 61021 تماس برقرار کرد.

تهران از دیدنی ترین شهرهای ایران و با زیباترین آثارهای دیدنیست. گرچه شهری ۷۰۰۰ ساله ست اما از دوره صفویان پیشرفت چشمگیری داشته و در دوره قاجار به عنوان پایتخت به اوج و شکوفایی می رسد. هنوز در محله های قدیمی رنگ و بوی تاریخ حس می شود و آدمی را به گذشته های نه چندان دور می برد. به دلیل وجود مجموعه ای از زیباترین جاهای دیدنی، تهران یکی از مقاصد مهم در صنعت گردشگری است. تهران شهر قاجاریان که کاخ ها و عمارت های قدیمی، زیبایی بی بدلیلی به شهر بخشیده اند.
کاخ سعدآباد در شمالی ترین منطقه تهران، کاخ نیاوران با معماری الهام گرفته از سبک ایرانی و هنر صدر اسلام، کوشک احمدشاهی خوابگاه ییلاقی احمدشاه قاجار، کاخ صاحبقرانیه کاخ خانوادگی ناصرالدین شاه، کاخ گلستان از زیباترین مجموعه های تاریخی، ایوان تخت مرمر قدیمی ترین بنای کاخ گلستان، شمس العماره ترکیبی از معماری ایرانی و غربی، تالار سلام با پنجره های مشرف به باغ، خلوت کریمخانی با نگهداری سنگ قبر ناصرالدین شاه و هزار جاذبه ی زیبای دیگر که در این شهر می درخشند.