خرید بلیط هواپیما ماهشهر به مقصد تهران

به طور معمول بلیط هواپیمای ماهشهر تهران را برای روزهای سه شنبه و پنجشنبه، به سختی می توانید گیر بیاورید و معمولاً در این روزها، پروازی از بندر ماهشهر به تهران وجود ندارد. قیمت بلیط هواپیما ماهشهر تهران در کلاس اکونومی در بازه حدودی 500 الی 600 هزار تومان است و شما می توانید رزرو بلیط چارتر هواپیما ماهشهر تهران را در فلاوینگو انجام دهید.

مدت تقریبی پرواز ماهشهر تهران حدود یک ساعت است و شما بعد از پیاده شدن در فرودگاه مهرآّباد تهران، می توانید بعد از نیم ساعت به مرکز شهر تهران برسید. این فرودگاه در غرب تهران در نزدیکی برج آزادی قرار دارد و به طور هوایی تا مرکز شهر، فقط 7 کیلومتر فاصله دارد.

برای خرید آنلاین ارزان ترین بلیط هواپیما ماهشهر تهران کافیست در نزدیکی روزهای پرواز در سایت فلاوینگو جستجو کنید و به مقصود خود برسید. در صورتی که به اینترنت دسترسی نداشتید و یا نیار به مشاوره داشتید می توانید با شماره تلفن 43635-021 تماس بگیرید و یا با همکاران ما در بخش پشتیبانی شبانه روزی به شماره 09054800413 تماس بگیرید.

بلیط لحظه آخری هواپیما ماهشهر تهران در فلاوینگو

امروزه با توجه به پیشرفت خیره کننده ای که در سایت های فروش بلیط به وجود آمده است، مفهوم بلیط لحظه آخری کمی تغییر کرده است و یک بلیط لحظه آخری هواپیما ماهشهر تهران، ممکن است قیمت های متعددی داشته باشد. در واقع باید بگوییم با توجه به آپدیت شدن قیمت ها در هر 15 دقیقه در این سایتها، تا آخرین لحظه ای که امکان رسیدن شما به پرواز وجود دارد، این بلیطها فروخته می شود و سیستم آپدیت قیمت ها ادامه دارد. به این ترتیب، قیمت یک بلیط لحظه آخری ممکن است تغییرات زیادی داشته باشد.

برای رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما ماهشهر تهران، کافیست در روزها و ساعات منتهی به زمان پرواز خود به طور مرتب قیمت بلیط مورد نظر را رصد کنید و در کنار آن بار سفر را هم ببندید تا بلافاصله بعد از رزرو بلیط، بتوانید به سفر بروید.

تفاوت بلیط سیستمی و بلیط چارتر ماهشهر تهران

بلیط سیستمی دارای دو مزیت اصلی است؛ اول اینکه امکان لغو بلیط و عودت مبلغ آن برای شما وجود دارد؛ دوم اینکه برای کودکان 2 تا 12 سال نیمبها حساب می شود و شما می توانید برای سفرهای خانوادگی حساب ویژه ای روی این بلیطها باز کنید.

مزیت اصلی بلیط چارتر در قیمت پایین تر آن است. البته اینطور نیست که بلیط چارتر همیشه ارزان تر از بلیط سیستمی باشد چون ممکن است آژانس ارائه دهنده بلیط چارتر، با توجه به بازار عرضه و تقاضا، قیمت بلیط را افزایش داده باشد. بدی بلیط چارتر در این است که قابلیت کنسل شدن و عودت مبلغ شما را ندارد و برای همه گروه های سنی دارای قیمت یکسانی است. این بلیطها فقط برای نوزادان زیر 2 سال تقریباً رایگان هستند و مبلغ کمی بابت نوزاد دریافت می شود.

فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد در غرب تهران و در نزدیکی برج آزادی قرار دارد و عهده دار اجرای همه پروازهای داخلی تهران است. این فرودگاه فاصله زیادی از مرکز شهر ندارد و شما بعد از پیاده شدن از پرواز ماهشهر تهران، می توانید به راحتی با سوار شدن بر قطار در ایستگاه متروی فرودگاه، در کمتر از 30 دقیقه به نقاط مرکزی تهران دسترسی پیدا کنید. البته وسایلی مانند تاکسی یا اتوبوس هم برای استفاده شما مهیا است.

جاذبه های گردشگری تهران

شهر تهران با وجود اینکه سابقه تاریخی زیادی به عنوان یک شهر مستقل ندارد ولی در حال حاضر می توان گفت که پیشرفته ترین شهر ایران است. این شهر در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز در شمال ایران قرار دارد و مرکز سیاسی، اقتصادی و علمی ایران است. متأسفانه جاذبه های گردشگری تهران تحت الشعاع موقعیت سیاسی و اقتصادی این شهر قرار گرفته است. سعی کنید با هر قصدی که به تهران می آیید حتماً از مکان های دیدنی تهران مانند دربند، پل طبیعت، برج میلاد، کاخ شاهنشاهی گلستان، پارک آب و آتش و ... بازدید کنید.