خرید بلیط هواپیما نوشهر به تهران

رزرو بلیط هواپیما نوشهر تهران برای همه روزهای هفته ممکن نیست. به دلیل عدم نیاز به پرواز روزانه بین نوشهر و تهران، این پرواز در حال حاضر بیشتر در روزهای شنبه، سه شنبه، پنجشنبه یا جمعه انجام می شود. بنابراین خاطرتان باشد که اگر روز شنبه به تهران بروید تا روز سه شنبه باید در تهران بمانید و نمی توانید به صورت هوایی به نوشهر برگردید. البته این روزها برای زمان نوشته شدن این مقاله است و شما هر بار بهتر است که دوباره این روزها را در باکس بالای فلاوینگو بررسی کنید.

شما می توانید رزرو اینترنتی بلیط هواپیما نوشهر تهران را از طریق سایت فلاوینگو انجام دهید و بقیه کار را به ما بسپارید. در صورت هر گونه سؤال یا نیاز به مشاوره در این مورد هم کافیست با شماره تلفن 43635-021 و یا 09054800413 تماس بگیرید. در ادامه، اطلاعات لازم برای خرید بلیط هواپیما نوشهر تهران رفت و برگشت را برای شما آماده کرده ایم:

انواع بلیط هواپیما نوشهر به تهران

چند نوع بلیط هواپیما وجود دارد؛ سیستمی، چارتر و لحظه آخری. بلیط لحظه آخری نوشهر تهران که معمولاً از کنسل شدن بلیط توسط سایر مسافرین حاصل می شود، معمولاً کمترین قیمت را دارد ولی در بیشتر وقتها، نصیب شما نمی شود. این نوع بلیط در واقع یکی از همان دو نوع بلیط سیستمی یا چارتر است.

بلیط چارتر نوشهر تهران هم بلیطی است که بیشتر توسط آژانس ها فروخته می شود. کاری که آژانس های هواپیمایی می کنند این است که بلیطهای سیستمی را که توسط شرکت های هواپیمایی به فروش می رسد، طی یک قرارداد بلند مدت و با قیمت پایین تر از آن ها می خرند و در روزهای بعد با در نظر گرفتن بازار عرضه و تقاضای بلیط، با قیمتی جدید به مسافران می فروشند. قیمت این بلیطها به دلیل اینکه ارزان تر خریداری شده اند، معمولاً پایین تر است و شما می توانید آن را به صورت مناسب تر از فلاوینگو تهیه کنید. البته بلیطهای چارتر همیشه موجود نیستند. ضمناً این بلیطها حسن بزرگ بلیطهای سیستمی که قابلیت کنسل شدن و عودت پول شما تا 90 درصد قیمت کل بلیط را دارند، دارا نمی باشند. همچنین بلیط های چارتر مانند بلیط های سیستمی برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیم بها نیستند.

قیمت بلیط چارتر نوشهر تهران

شما می توانید بلیط چارتر نوشهر تهران را در کلاس اکونومی با چیزی بین 170 تا 200 هزار تومان در زمان نگارش این مقاله خریداری کنید. برای اینکه اطلاعات بلیط ارزان نوشهر تهران به موقع به دست شما برسد، پیشنهاد ما نصب اپلیکیش فلاوینگو است. ضمناً توجه داشته باشید قیمت این بلیط برای روزهای جمعه، معمولاً کمی گران تر است.

فرودگاه مهر آباد تهران

شما می توانید با شماره گیری عدد 199 با اطلاعات پرواز کشور تماس بگیرید و هر گونه اطلاعاتی که در مورد پروازهای نوشهر تهران می خواهید، به دست آورید. مدت زمان این پرواز یک ساعت است و شما بعد از یک ساعت در فرودگاه مهرآباد خواهید بود. فرودگاه مهرآباد در جنوب غربی تهران قرار دارد و تمام پروازهای داخلی به مقصد تهران در این فرودگاه انجام می شود. ضمناً امکان جابجایی در این فرودگاه فوق العاده عالی است و شما می توانید از طریق مترو یا تاکسی های مهرآباد به هر نقطه شهر تهران بروید. البته قیمت تاکسی ها کمی گران است که می توانید از مترو استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری تهران

تهران، پایتخت ایران است و حضور در این شهر می تواند فرصت های اقتصادی، فرهنگی و علمی زیادی را نصیب شما کند. جاذبه های گردشگری تهران همیشه پشت اخبار سیاسی و اجتماعی تهران پنهان شده است و حتی بسیاری از مردم تهران هم اطلاع درستی از آن ندارند. در مجله فلاوینگو می توانید یک مقاله کامل همراه با تصاویر مربوط به جاذبه های گردشگری تهران پیدا کنید ولی اگر فرصت زیادی برای خواندن این مقاله ندارید و برای یک سفر تفریحی به تهران می روید، بازدید از مناطق زیر را فراموش نکنید:

کاخ گلستان، کوهسار، لواسانات، برج میلاد، بازار تهران، مزار حضرت شاه عبدالعظیم(ع)، ساختمان مجلس شورای اسلامی، پل طبیعت، پارک آب و آتش، کاخ سعد آباد  و ...