بلیط هواپیما از عسلویه به مقصد تهران

خرید به صورت حضوری بهتر است یا آنلاین؟
در حال حاضر خرید آنلاین برای مسافرین راحت تر است، چراکه با کمی زمان و جستجو کردن در سایت های معتبر فروش بلیط های پروازی داخلی و خارجی می توان باتوجه به ساعت و قیمت بلیط، بهترین را از سایت فلاوینگو خریداری و رزرو کرد. 

بلیط سیستمی یا بلیط چارتری و لحظه آخری؟
اگر سفر کاری یا خانوادگی است، بلیط سیستمی مناسب تر است، چون از چندماه قبل می توان بلیط را رزرو و برنامه ی سفر خود را تنظیم کرد. برای کودکان 2 تا 12 سال نیم بها و در صورت کنسلی 50 تا 70% مبلغ به مسافر استرداد داده می شود.
بلیط لحظه آخری برای افرادی مناسب است که زمان رسیدن به مقصد برایشان خیلی اهمیتی ندارد و خرید بلیط ارزان اهمیت بیشتری دارد. برای تمام سنین قیمتی یکسان دارد و در صورت کنسلی طبق قوانین مبلغ بازگشت داده می شود.

در مجموع قیمت بلیط عسلویه به تهران به عوامل مختلفی همچون کلاس پروازی، مسیر پرواز و شرکت ارائه دهنده بلیط بستگی دارد، اما باتوجه به نکات گفته شده می توانید بلیط این هواپیما را با قیمت مناسب و ارزان از سایت فلاوینگو تهیه کرد.

مدت زمان پرواز عسلویه به تهران چقدر است؟

معمولا پرواز عسلویه به تهران، در 7 روز هفته از ساعت 9:15 دقیقه صبح شروع می شوند و آخرین پرواز ساعت 19:10 دقیقه به حرکت در می آید.

مسافتی که این پرواز طی می کند، حدودا 920 کیلومتر است و مدت زمان پرواز تهران به عسلویه در زمانی حدود 1:19 تا 1:35 دقیقه طول می کشد، گاهی اوقات باتوجه به مساعدنبودن شرایط آب و هوایی، پرواز با تاخیر و تغییر مسیر انجام می شود.

هواپیمایی آسمان، ماهان، کاسپین و معراج از بهترین ایرلاین های کشور هستند که در این مسیر به مسافران خدمات رسانی می کنند.

فرودگاه بین المللی مهرآباد در کجای شهر قرار دارد؟

فرودگاه بین المللی مهرآباد در جنوب غربی تهران، نزدیک میدان آزادی در خیابان معراج قرار گرفته است. از پررفت و آمدترین فرودگاه های کشور است که روزانه میزبان مسافران زیادی است.

برای اطلاعات بیشتر از پروازهای داخلی به مقصد تهران می توان با شماره 199 و یا شماره 44665525-021 روابط عمومی فرودگاه مهرآباد تماس برقرار کرد.

تهران، پایتخت سرزمین ایران که 230 سال پیش، آقامحمدخان قاجار در این شهر تاجگذاری کرد و تهران را به عنوان پایتخت انتخاب کرد. از آن زمان تاکنون، تهران از مهم ترین شهرهای ایران محسوب می شود که بیشترین مراکز دولتی، دانشگاه ها، کتابخانه ها، بیمارستان ها و دیگر وزارتخانه های مهم در این شهر قرار گرفتند و هرروزه مقصد بسیاری افراد از دیگر شهرهاست که به قصد کاری سفر می کنند. اما علاوه بر سفرهای کاری، تهران میزبان منحصربه فردترین عمارت های قاجار، موزه های تاریخی و زیباترین جاذبه های گردشگری که برای توریست ها دیدنی و جذاب است. 
سردرباغ ملی با معماری هنرمندانه ی جعفرخان معمار و استادکریم منیژه، باغ نگارستان، مسجد و عمارت سپهسالار در میدان بهارستان، شمس العماره بنایی فاخر در بخش شرقی کاخ گلستان، کاخ گلستان عمارتی که در زمان شاه عباس صفوی ساخته شده و آقامحمدخان قاجار بعداز پایتخت شدن تهران نامش را کاخ گلستان خواند و میدان توپخانه مکان استقرار نیروهای سلطنت طلب از دیدنی های زیبا در تهران هستند.