خرید بلیط هواپیما از شاهرود به مقصد تهران

برنامه پروازهای شاهرود به تهران در حال حاضر برای روزهای چهارشنبه و جمعه برنامه ریزی شده است. بلیط هواپیما شاهرود تهران چارتر هم خیلی کم پیدا می شود و قیمت این بلیط معمولاً قیمت بلیط سیستمی است که توسط ایرلاین ها مصوب می شود. زمان مفید این پرواز کمتر از یک ساعت است و توسط هواپیماهای شرکت ایران ایر یا قشم ایر انجام می شود. مسافران این پرواز بعد از پیاده شدن در فرودگاه مهرآباد می توانند در کمتر از 20 دقیقه خود را به مرکز پایتخت برسانند. این فرودگاه در غرب تهران قرار دارد. ضمناً جابجایی شما از فرودگاه به سایر مناطق تهران، به راحتی از طریق خطوط متروی موجود در فرودگاه انجام می شود.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شاهرود تهران رفت و برگشت به راحتی از طریق فلاوینگو انجام می شود. در صورت وجود مشکل در دسترسی به اینترنت، کافیست به شماره تلفن43635-021 تماس بگیرید و یا در ساعات غیر اداری با شماره 09054800413 ارتباط بگیرید.

بلیط لحظه آخری شاهرود تهران

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که تصور می کنند که قیمت بلیط لحظه آخری شاهرود تهران، پایین ترین قیمت این بلیط است، باید بگوییم که این حرف لزوماً درست نیست. در واقع در حال حاضر با توجه به پیشرفت سیستم های تعیین قیمت بلیط هواپیما شاهرود تهران در سایت های فروش بلیط هواپیما مانند فلاوینگو، قیمت ها هر 15دقیقه به روز می شود. بنابراین ممکن است که قیمت بلیط حتی در آخرین ساعات نزدیک به پرواز، به وسیله اپراتور و یا به صورت خودکار افزایش یابد.

 مخصوصاً با توجه به شناختی که از سابقه هجوم مسافران به سایت ها  برای خرید بلیط لحظه آخری وجود دارد، برخی از سایتها ممکن است حتی در لحظات آخر، قیمت ها را افزایش دهند. بنابراین بهتر است برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما شاهرود تهران، بیش از حد معطل نکنید و خرید خود را به لحظات آخر نیندازید.

انواع بلیط هواپیما سیستمی و چارتر شاهرود تهران

بلیط پرواز شاهرود به تهران مانند همه بلیط های دیگر به دو دسته چارتر و سیستمی تقسیم می شود؛ بلیط سیستمی بلیطی است که توسط ایرلاین ها قیمتگذاری می شود و زیاد تغییر نمی کند. اگر دنبال این هستید که دقیقاً در تاریخ خاصی از شاهرود به تهران بروید، با توجه به محدود بودن این پرواز، بهتر است از بلیط سیستمی استفاده کنید. هر چند این بلیط کمی گران است ولی شما می توانید در صورت پشیمانی از سفر، می توانید تا حدود 36 ساعت قبل از پرواز، بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید.

خوبی دیگر بلیط سیستمی این است که برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیم بها است که این موضوع، بلیط سیستمی را برای سفرهای خانوادگی و همراه با کودکان، ایدئال می کند.

بلیط هواپیما شاهرود تهران چارتر مانند همه بلیط های چارتر دیگر، بلیطی است که توسط آژانس های هواپیمایی قیمت گذاری می شود و در مالکیت آنهاست. در واقع ایرلاین ها در قراردادی که با آژانس ها می بندند، صندلی های خود را به آنها اجاره می دهند یا در اصطلاح چارتر می کنند. خوبی بلیط چارتر این است که ممکن است در ساعات نزدیک به پرواز، قیمت آنها به دلیل نبودن مسافر، کاهش پیدا کند. البته همیشه اینطور نیست که قیمت بلیط چارتر کمتر از بلیط سیستمی باشد. گاهی ممکن است به دلیل پیش آمدن مناسبت های خاص، تقاضای یک بلیط به شدت افزایش پیدا می کند و اینجاست که ممکن است آژانس دارنده بلیط مربوطه، قیمت را افزایش دهد.

فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد در غرب تهران و در نزدیکی برج آزادی قرار دارد و تمام پروازهای داخلی که شهر تهران یک سر آن است، از طریق همین فرودگاه انجام می شود. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر در 20 دقیقه قابل طی شدن است و دو ایستگاه مترو برای ترمینال های آن پیش بینی شده است که کار شما را برای رسیدن به مرکز شهر، خیلی راحت می کند.

جاذبه های گردشگری تهران

تهران پایتخت ایران است و می توان گفت که دروازه فرود مدرنیته به ایران است. اکثر اتفاقات مهم سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و علمی از تهران شروع می شود و به مرور در کل کشور پخش می شود. متأسفانه جاذبه های گردشگری تهران تحت الشعاع موقعیت سیاسی و اقتصادی آن قرار گرفته است. سعی کنید در هنگام حضور در این شهر حتماً از مکان های دیدنی تهران که در ادامه می آید، بازدید کنید:

برج میلاد، کاخ سعد آباد، کاخ گلستان، پل طبیعت، پارک آب و آتش و موزه دفاع مقدس، میدان انقلاب، دربند، توچال و ...