خرید بلیط هواپیما رامسر به تهران

با توجه به نزدیکی رامسر به تهران، بلیط هواپیما رامسر تهران ارزان است و در این زمینه دغدغه خاصی وجود ندارد و شما می توانید بلیط چارتر رامسر به تهران را حتی با قیمتی حدود 170 هزار تومان در حال حاضر( زمان نگارش این مقاله) در فلاوینگو، رزرو کنید. 

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما رامسر به تهران در میانه هفته است و عموماً در وسط هفته، قیمت این بلیط کمتر است. از طرفی با توجه به علاقه زیاد جمعیت 10 میلیونی تهران به حضور در رامسر، بلیط هواپیما رامسر تهران رفت و برگشت، روزانه به وفور موجود است و برنامه پروازهای رامسر از مبدأ تهران، برای هر روز و بیشتری ساعات شبانه روز وجود دارد

 شما می توانید در بالای همین صفحه، کار رزرو اینترنتی بلیط هواپیما رامسر تهران رفت و برگشت را انجام دهید و برای پشتیبانی بیشتر با شماره های 43635-021 یا 09054800413 ارتباط بگیرید. در ادامه برای اینکه بهتر بتوانید بلیط و هواپیمای مناسب خود را پیدا کنید، نکات لازم را اشاره می کنیم.

بلیط چارتر رامسر تهران بهتر است یا بلیط سیستمی؟

قبل از پاسخ به این سؤال بهتر است کمی در مورد فرآیند شکل گیری بلیط چارت بیشتر بدانیم. چارتر کردن به این معناست که طی قراردادی که بین آژانس های هواپیمایی و شرکت های هواپیمایی مانند ماهان و ایران ایر بسته می شود، بلیط های سیستمی توسط آژانس از شرکت به طور عمده و با قیمت کمتری خریداری می شود. از اینجا به بعد، این آژانس است که قیمت بلیط را طبق منطق عرضه و تقاضا، مشخص می کند.

بنابراین قیمت بلیط چارتر رامسر تهران ممکن است گاهی از قیمت بلیط سیستمی این مسیر، بیشتر یا کمتر شود. البته برای خیلی از مسیرها ممکن است که آژانس دارنده بلیط، قیمت خود را تغییری ندهد و این بلیطها را با شرایط بلیط سیستمی به فروش برساند.

مهمترین حُسن بلیط چارتر نسبت به بلیط سیستمی این است که ممکن است در صورت خالی ماندن صندلی های هواپیما، قیمت بلیط چارتر کاهش یابد. ولی حسن بلیط سیستمی در این است که برای کودکان بین 2 تا 12 سال به طور نیم بها محاسبه می شود و همچنین قابلیت کنسل شدن دارد. یعنی اگر شما به موقع اطلاع دهید، حتی تا سه ساعت قبل از پرواز هم می توانید با پرداخت مبلغی از قیمت بلیط به عنوان جریمه، پرواز خود را لغو کنید. 

برای اینکه مناسب ترین ایرلاین از جهت درصد جریمه کنسلی بلیط را پیدا کنید می توانید به مجله فلاوینگو مراجعه کنید. شرکت های هواپیمایی مانند ماهان هنگام لغو یک پرواز ممکن است تا 90 درصد مبلغ را هم برگردانند. 

فرودگاه مهرآباد تهران

فرودگاه مهرآباد تهران که در جنوب غربی این شهر قرار دارد، محل فرود تمام پروازهای داخلی به مقصد تهران است. پرواز رامسر به تهران، بیش از یک ساعت به طول نمی انجامد و شما می توانید بعد از پیاده شدن از هواپیما در تهران، از خدمات مناسب متروی تهران که در در ترمینال های مختلف فرودگاه، ایستگاه های خود را دایر کرده است، به راحتی استفاده کنید و به هر نقطه از شهر تهران که خواستید، بروید. ضمناً شماره 199، شماره اطلاعات پرواز کشور برای به دست آوردن آخرین اطلاعات در مورد نشستن یا برخاستن پروازها یا کنسل شدن آنها، در خدمت شماست.

قیمت بلیط هواپیما رامسر تهران

قیمت بلیط هواپیمای رامسر تهران در کلاس اکونومی در حال حاضر چیزی بین 170 الی 400 هزار تومان است و قیمت بلیط چارتر رامسر تهران رفت و برگشت هم در کمترین میزان خود به 170 هزار تومان نزدیک می شود. نصب اپلیکیش اندوید فلاوینگو و یا اپلیکیشن آی اُ اس آن می تواند شما را هر چه بیشتر برای رسیدن به قیمت دلخواهتان یاری دهد.

جاذبه های گردشگری تهران

آنچه که در تهران ممکن است برای رامسری ها جذاب باشد، مسلماً پوشش گیاهی و مکان های سرسبز آن نیست بلکه مکان های پیشرفته و بناهای مدرن آن است. تهران در دامنه های رشته کوه های البرز قرار دارد و محلی است که بسیاری از نمایشگاه ها و کنفرانس های اقتصادی، علمی و فرهنگی در آن برگزار می شود و حضور در هر یک از آن ها می تواند فرصت ارتباط با فعالان حوزه های مختلف را نصیب شما کند. بنابراین ارزش دارد که بلیط ارزان هواپیما رامسر به تهران را رزرو کنید و حتی به صورت یک روزه در تهران حضور پیدا کنید و اینگونه فرصت ها را از دست ندهید.

در مورد جاذبه های گردشگری تهران قبلاً در مقاله مفصلی در مجله فلاوینگو با شما صحبت کرده ایم. با این حال در ادامه می توانید خلاصه مهمترین مکان های دیدنی تهران را ببینید:

کاخ سعد آباد، موزه ملک، کتابخانه ملی ایران، کاخ گلستان، کوهسار، لواسانات، برج میلاد، ساختمان مجلس شورای اسلامی، پل طبیعت، پارک آب و آتش، مزار حضرت شاه عبدالعظیم(ع) و ...