خرید بلیط هواپیما طبس به تهران

رزرو بلیط هواپیما طبس به تهران رفت و برگشت، در حال حاضر بیشتر در روزهای یکشنبه و سه شنبه قابل انجام است. بنابراین برای برنامه ریزی در سفر به تهران از طبس، باید بدانید که اگر روز یکشنبه به تهران می روید، یا باید سه شنبه همان هفته برگردید و سفر خود را در دو روز خلاصه کنید و یا باید حداقل یک هفته صبر کنید تا بتوانید از تهران به طبس برگردید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما طبس تهران بهترین و اقتصادی ترین روش برای رزرو این بلیط است. با این حال همکاران ما در فلاوینگو پشت خط شماره تلفن 43635-021 منتظر شما هستند تا از طریق تلفنی هم این بلیط را برای شما رزرو کنند. ضمناً شماره تلفن 09044800413 هم به صورت 24 ساعته آماده پشتیبانی از شماست.

در ادامه با فلاوینگو همراه باشید تا مهمترین نکاتی که لازم است تا در مورد پرواز هواپیماهای طبس به تهران بدانید، پیش روی شما بگذاریم.

انواع بلیط هواپیما طبس به تهران

احتمالاً نامهایی مانند بلیط های سیستمی، چارتر و بلیط لحظه آخری طبس تهران را شنیده باشید. بلیط سیستمی، بلیطی است که توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شود و تابع مقررات خود آنهاست. به طور مثال قیمت بلیط سیستمی بعد از تصویب نهایی و اعلام آن، تا نزدیکی پرواز تفاوت خاصی نمی کند. همچنین در بلیط های سیستمی، شما این امکان را دارید که تا چند ساعت قبل از پرواز، بلیط خود را لغو کنید و با پرداخت درصدی از مبلغ آن، بقیه پول خود را پس بگیرید. البته مقدار درصدی که پرداخت می کنید برای شرکت های هواپیمایی مختلف و آژانس های هواپیمایی که ممکن است بلیط آن شرکت ها را به شما بفروشند، متفاوت است.

تفاوت دیگر بلیط سیستمی با بلیط چارتر در این است که قیمت آن برای کوکان بین 2 تا 12 سال، نیم بها حساب می شود. در حالی که برای بلیط چارتر، این امکان وجود ندارد.

آیا همیشه بلیط چارتر طبس تهران ارزان تر از بلیط سیستمی است؟

بلیط چارتر بلیطی است که توسط آژانس ها از شرکت های هواپیمایی به صورت عمده خریداری می شود تا با قیمت مناسب تری به دست آژانس برسد. چارتر به زبان ساده به معنای کرایه صندلی های هواپیما به صورت دربستی است. وقتی یک آژانس همه یا بخشی از صندلی های یک هواپیما را چارتر می کند، می تواند در ادامه، قیمت بلیط چارتر طبس تهران را به دلخواه خود تغییر دهد. البته آژانس ها، با توجه به بازار عرضه و تقاضا، قیمت را تعیین می کنند. برخی اوقات این قیمت ممکن است از بلیط سیستمی که شرکت های هواپیمایی ارائه می دهند، بیشتر باشد ولی بیشتر اوقات، عکس این موضوع رخ می دهد. بنابراین جواب سؤال فوق این است که قیمت بلیط چارتر طبس تهران تابع بازار عرضه و تقاضا است و جواب این سؤال در مواقع زیادی مثبت است.

قیمت بلیط هواپیما طبس تهران

در حال حاضر قیمت بلیط چارتر طبس تهران چیزی بین 350 الی 400 هزار تومان است و شما می توانید خرید اینترنتی این بلیط را به راحتی از طریق سایت فلاوینگو و در بالای همین صفحه، انجام دهید. این پرواز در حال حاضر بیشتر توسط شرکت هواپیمایی ماهان انجام می شود. برای اطلاع از تخفیف هایی که ممکن است برای بلیط هواپیما طبس تهران رفت و برگشت اعمال شود، می توانید در فلاوینگو عضو شوید و اپلیکیشن ios یا اپلیکیش Android را نصب کنید. این کار شما را برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری طبس تهران و پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما طبس تهران کمک خواهد کرد. 

جاذبه های گردشگری تهران

جاذبه های گردشگری تهران برای طبسی ها که در دل کویر زندگی می کنند بسیار زیاد است. تهران را می توان دروازه ورود مدرنیته به ایران دانست و معمولاً بسیاری از پیشرفت ها و اتفاقات خوبی که در کشور می افتد، اولین بار از تهران شروع می شود و در ادامه در شهرهای دیگر گسترش می یابد. مقاله مفصلی در مورد جاذبه های گردشگری تهران در مجله فلاوینگو به ثبت رسیده است که می توانید از آن استفاده کنید. در ادامه می توانید خلاصه مهمترین مکان های دیدنی تهران را ببینید:

برج میلاد، ساختمان مجلس شورای اسلامی، پل طبیعت، پارک آب و آتش، کاخ سعد آباد، کاخ گلستان، کوهسار، لواسانات، مزار حضرت شاه عبدالعظیم(ع) و ...