خرید بلیط هواپیما بیرجند به تهران

رزرو بلیط هواپیما بیرجند تهران در حال حاضر در تمام روزهای هفته ممکن است و برنامه پروازهای تهران از مبدأ بیرجند، محدودیت زمانی خاصی ندارد و شما می توانید این بلیط را تقریباً در تمام ساعات و روزهای هفته رزرو کنید. 

مدت زمان این پرواز در حدود 90 دقیقه است و بهترین راه برای رزرو آن استفاده از روش خرید اینترنتی بلیط هواپیما بیرجند تهران است. شما می توانید این بلیط را در کادر بالای سایت فلاوینگو در تاریخ ها و قیمت های جستجو کنید و بلیط مناسب خود را تهیه کنید. برای مشاوره بیشتر هم می توانید با شماره تلفن 02143635 یا 09054800413 تماس حاصل کنید. در ادامه به همه نکات لازم در مورد سفر هوایی بیرجند تهران اشاره خواهیم کرد.

انواع بلیط هواپیما بیرجند به تهران

برای خرید بلیط هواپیمای بیرجند تهران سه انتخاب اصلی وجود دارد؛ بلیط سیستمی، بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری بیرجند تهران. با توجه به سیاستی که اخیراً شرکت های هواپیمایی داشته اند، فروش بلیط لحظه آخری تقریباً رو به کاهش رفته است و اکثر بلیط هایی که به این نام فروخته می شوند، واقعاً لحظه آخری نیستند.

بلیط لحظه آخری معمولاً بلیطی است که مسافران دیگر در 3 ساعت مانده به پرواز کنسل می کنند و ممکن است آژانس یا شرکت های هواپیمایی بخواهند آن را با قیمت کمتری به فروش برسانند.

بلیط چارتر هم در واقع یک نوع بلیط سیستمی است که توسط شرکت های هواپیمایی به آژانس ها فروخته می شود و کنترل قیمت آن ها به دست آژانس ها است. این نوع بلیط بر عکس بلیط سیستمی، قابل لغو و عودت وجه به مسافر نیست و همچنین برای همه گروه های سنی، قیمت یکسانی دارد. بلیط سیستمی هم که اصلی ترین نوع بلیط است، تحت قوانین شرکت های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری است و بیشتر مناسب سفرهای خانوادگی و یا سفرهای حساس زمانی است.

قیمت بلیط هواپیما بیرجند تهران

با توجه به پروازهای زیادی که از بیرجند به تهران وجود دارد، قیمت های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. قیمت بلیط چارتری بیرجند تهران رفت در حال حاضر در بازه 270 تا 500 هزار تومان در کلاس اکونومی قرار دارد. البته بلیط سیستمی هم تقریباً در همین بازه قیمتی به فروش رسانده می شود. در واقع با توجه به تعداد زیاد مسافر در این مسیر، شرکت ها و آژانس های هواپیمایی نیازی نمی بینند که در این مسیر، بلیط چارتر عرضه کنند و دچار زیان شوند.

 در مورد بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بیرجند تهران از لحاظ قیمت، باید گفت که بین روزها و ساعات مختلف هفته، تفاوت خاصی وجود ندارد و دلیل اختلاف قیمت ها، کلاس های پروازی و نوع ایرلاین های آنها است. معمولاً بلیط های که شرکت هواپیمایی ایران ایر در این مسیر ارائه می کند، ارزان تر از بقیه ایرلاین هاست.

فرودگاه مهر آباد تهران

در حال حاضر همه پروازهای داخلی به مقصد تهران از طریق فرودگاه مهرآباد تهران انجام می شود. این فرودگاه در جنوب غربی تهران و در نزدیکی برج آزادی تهران قرار دارد. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر، کمتر از نیم ساعت است و شما می توانید بعد از پیاده شدن در فرودگاه مهرآباد، به کمک مترو به تمام نقاط شهر در کمتر از 30 دقیقه برسید.

جاذبه های گردشگری تهران

جاذبه های گردشگری تهران برای شهرستانی ها معمولاً به مواردی محدود می شود که جزو مظاهر ورود مدرنیته به ایران است. مکان هایی مانند برج میلاد، پل طبیعت، ساختمان مجلس شورای اسلامی و ... از این دسته هستند. ولی باید بگوییم تهران دارای مکان های دیدنی و تفریحی دیگر مانند دربند، توچال، پارک آب و آتش و ... هم هست. علاوه بر این؛ مکان های تاریخی دیگر مانند کاخ سعدآباد و کاخ گلستان را هم نباید فراموش کرد. اگر می خواهید یک مقاله کامل در مورد جاذبه های گردشگری تهران بخوانید، به مجله فلاوینگو مراجعه کنید.

فراموش نکنید که تهران مرکز مبادلات علمی، فرهنگی و اقتصادی کشور است و حضور در تهران می تواند دریچه ارتباط شما با افراد فعال در سطح ملی و بین المللی باشد.