خرید بلیط هواپیما از یاسوج به مقصد تهران

پرواز یاسوج تهران در روزهای دوشنبه و جمعه انجام می شود و بلیط هواپیما یاسوج تهران رفت و برگشت فقط در همین روزها ارائه می شود. بنابراین اگر روز دوشنبه به صورت هوایی از یاسوج به تهران بروید تا آخر هفته در این شهر شلوغ ماندگار خواهید بود.

مدت زمان این پرواز توسط ایرلاین ماهان حدود 80 دقیقه اعلام شده است ولی بدون شک، زمان مفید پرواز کمتر از این مقدار است. وقتی به فرودگاه مهرآباد رسیدید می توانید خود را در کمتر از 20 دقیقه به کمک خطوط متروی تهران به مرکز شهر برسانید.

قیمت بلیط هواپیما یاسوج تهران هم در کلاس اکونومی چیزی بین 400 الی 500 هزار تومان است. بلیط چارتر این مسیر هم ممکن است با کمی جستجو در سایت های اینترنتی به چشم شما بخورد. فلاوینگو خرید اینترنتی بلیط هواپیما یاسوج تهران را برای شما آسان کرده است و شما از همین صفحه چند کلیک بیشتر با آن فاصله ندارید. شماره 43635-021 در خدمت شماست و شما می توانید از مشاوره با کاشناسان فلاوینگو به طور رایگان استفاده کنید. ضمناً شماره تلفن 09054800413 هم به صورت24 ساعته پاسخگوی شما خواهد بود.

ارزان ترین بلیط هواپیما یاسوج تهران در فلاوینگو

شاید فکر کنید که ارزان ترین بلیط هواپیما یاسوج تهران، یک بلیط لحظه آخری است ولی باید بدانید که این حرف لزوماً درست نیست. در واقع با توجه به اینکه در حال حاضر تقریباً تنها روش فروش بلیط هواپیما روش آنلاین است و مدیران سایت های فروش بلیط می دانند که بسیاری از افراد در آخرین ساعات قبل از پرواز به سایت هجوم می آورند، به همین دلیل در بسیای از مواقع در ساعات آخر، قیمت را کاهش نمی دهند. بنابراین لزوماً بلیط لحظه آخری یاسوج تهران، ارزان ترین قیمت را ندارد و حتی ممکن است قیمت بالاتری هم داشته باشد.

انواع بلیط هواپیما سیستمی و چارتر

بلیط هواپیما به طور کلی به دو دسته سیستمی و چارتر تقسیم می شود؛ بلیط سیستمی بلیطی است که قیمت آن تابع مصوبات ایرلاین ها و سازمان هواپیمایی کشور است و نسبت به بلیط چارتر گران تر است. دو ویژگی اصلی بلیط سیستمی این است که اولاً قابل لغو است و در این صورت بخش زیادی از مبلغ به شما عودت داده می شود. ثانیاً برای کودکان بین 2 تا 12 سال نیمبها است. ویژگی بلیط هواپیما یاسوج تهران چارتر این است که در بسیاری از مواقع ارزان تر از بلیط سیستمی است و اگر دنبال قیمت پایین تری هستید، باید به دنبال رزرو این نوع بلیط باشید. بدی بلیط چارتر این است که به هیچ وجه قابل کنسل شدن نیست و قیمت آن برای همه گروه های سنی یکسان است. این بلیط فقط برای نوزادان، درصد تخفیف بالایی دارد که این ویژگی در بلیط سیستمی هم وجود دارد.

در مجموع باید گفت که اگر می خواهید در زمان خاصی در تهران حضور داشته باشید بهتر است از مدتها قبل، بلیط سیستمی را رزرو کنید ولی اگر دغدغه شما قیمت است، بهتر است از بلیط چارتر استفاده کنید.

فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد که خیلی وقت است تمام پروازهای داخلی تهران را بر عهده دارد در غرب تهران و در کنار برج آزادی قرار دارد. برای هر چهار ترمینال این فرودگاه، دو ایستگاه مترو پیش بینی شده است که هر ایستگاه دو ترمینال را پوشش می دهد و شما را در کمتر از 20 دقیقه به مرکز تهران خواهد رساند.

جاذبه های گردشگری تهران

تهران کمتر از 200 سال است که به عنوان پایتخت ایران انتخاب شده است ولی بهترین منبع برای شناخت حکومت های قاجار و پهلوی به شمار می رود. بازدید از کاخ گلستان و کاخ سعد آباد یکی از تجربیاتی است که در هیچ جای ایران نمی توانید داشته باشید. جاذبه های طبیعی تهران مانند دربند و ارتفاعات توچال نیز می تواند سفر دل انگیزی برای شما رقم بزند. در هنگام حضور در شهر گران تهران، بهتر است از مترو برای جابجایی در سطح شهر استفاده کنید. خطوط متروی تهران شاید در برخی ساعات و در برخی ایستگاه ها شلوغ باشد ولی در حالت کلی خیلی مناسب است. منتخب مکان های دیدنی تهران عبارت است از:

کاخ گلستان، پل طبیعت، برج میلاد، پارک آب و آتش و موزه دفاع مقدس،  کاخ سعد آباد، میدان انقلاب، دربند، توچال و ...